George_o/c

NEC MultiSync E231W: Εργονομική και συνάμα προσιτή λύση

Recommended Posts

[NEWS_IMG=NEC MultiSync E231W: Εργονομική και συνάμα προσιτή λύση]http://reviews.hwbox.gr/news/general_it_2.jpg[/NEWS_IMG]Ευχάριστα νέα μας ήρθαν από το στρατόπεδο της NEC, η οποία λανσάρισε την business-oriented 23" MultiSync E231W. Ερχόμενη με οπίσθιο φωτισμό LED και τεχνολογία Intelligent Power Manager (IPM), η φιλική προς το περιβάλλον LCD οθόνη προσφέρει στον υποψήφιο αγοραστή native ανάλυση 1920 x 1080 pixels, χρόνο απόκρισης 5ms, λόγο αντίθεσης 1000:1, μέγιστη φωτεινότητα 250 cd/m2 και 4-Way εργονομικό stand. Αναλόγως με το πως βολεύεται ο χρήστης, δύναται να ρυθμίσει το ύψος του stand έως και 110 χιλιοστά πιο ψηλά.

Το ελκυστικό πακέτο ολοκληρώνεται με θύρες εξόδου D-Sub, DVI & DisplayPort και τρία χρόνια εγγύηση απροβλημάτιστης λειτουργίας. Η NEC E231W αναμένεται να κυκλοφορήσει στα καταστήματα μες στον Αύγουστο, με την τιμή της να κυμαίνεται στα $299.

[img_ALT=NEC MultiSync E231W: Εργονομική και συνάμα προσιτή λύση]

http://www.hwbox.gr/images/imagehosting/4614c56d845cfe43.jpg[/img_ALT]

Link to comment
Share on other sites

Εμπαινε μωρη NEC! πολυ την παω σαν εταιρεια.. Λιγο τα κουμπια κατω στη γωνια με χαλανε και η τιμη. Αλλα ειναι και LED οποτε ισως δικαιολογειται λιγο.

Link to comment
Share on other sites

Εμπαινε μωρη NEC! πολυ την παω σαν εταιρεια.. Λιγο τα κουμπια κατω στη γωνια με χαλανε και η τιμη. Αλλα ειναι και LED οποτε ισως δικαιολογειται λιγο.

και υποτίθεται ότι οι LED backlit έχουν χαμηλότερο κόστος κατασκευής από τις CCFL backlit...

Link to comment
Share on other sites

Λιγο τα κουμπια κατω στη γωνια με χαλανε και η τιμη. Αλλα ειναι και LED οποτε ισως δικαιολογειται λιγο.

Εμένα δεν με χαλάνε καθόλου, στην LG που έχω είναι στο πλάι και τα βρίσκεις στα τυφλά.

Το ίδιο παράπονο έχω και με την τηλεόραση Samsung.

Όχι στα κρυφά κουμπιά, ναι στα φανερά.:bravo:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now