Stelaras

Ο Κορκος παει στα κρυα !!

Recommended Posts

Τώρα θα μπορείς να καταψύξεις και την μυζήθρα, να την κάνεις να μοιάζει επιτέλους με φέτα :hehe:

:hehe::hehe:

αληθεια το μηχανημα αυτο θελει service (προληπτικα) η ο μη γεννητω μονο οταν παθει κατι?

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ παίδες. Phil χίλια ευχαριστώ :drinks:

Τώρα θα μπορείς να καταψύξεις και την μυζήθρα, να την κάνεις να μοιάζει επιτέλους με φέτα :hehe:

Που 'σαι BOSSSS χάθηκες :D

Α ρε τρελέ με τα αστεία σου :hehe:

Δοκιμές του μονοβαθμίου από αύριο γιατί σήμερα βράδυ έχει HOUSE ξεφάντωμα στο Μύλο :hehe:

Το πήρα το μονοβάθμιο σήμερα το πρωί από το λιμάνι. Είδε το δέμα ο πατέρας μου και μου λέει: "Πιο μεγάλο την άλλη φορά" :hehe:

Στέλιο να σου πω ρει. Αυτός ο ανεμιστήρας κόβει δάκτυλα άμα λάχει;

4614c5d7e6e4793c.jpg

4614c5d7e6e2bc04.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ωραια . Καλη αρχη ρε ! :D

Ο ανεμιστηρας ναι θελει προσοχη .

Δυστυχως υπαρχει ελειψη προστατευτικου πλεγματος στις εταιριες που αγοραζω πραγματα . 3 μηνες τωρα δεν εχουν πλεγμα για το μεγεθος του ανεμιστηρα που χρησιμοποιησαμε .

Γιατι να παει το χερι σου εκει ομως ??? Ειναι και αρκετα μεσα ο ανεμιστηρας . Λιγο προσοχη μονο . :)

Link to comment
Share on other sites

Δεν το χάλασα ρε. Απλά βάλαμε λίγη έξτρα γόμα και λίγο έξτρα αρμαφλέξ στην κεφαλή και μετά το δοκιμάσαμε σε real life wPrime 1024M συνθήκες.

-29*C ακατέβατα με τρελό φορτίο :D

Και περισσότερο μου έδειξε κάποια πραγματάκια στην μόνωση ;)

Link to comment
Share on other sites

Γιωργη στη 1η/2η φωτο βλεπω οτι ειχα κααααααααποτε την ιδια βιβλιοθηκη!! :D:D και εγω τιγκα στα αυτοκολλητα την ειχα!! την τελευταια φωτο δεν την βλεπω κατι αστραφτει και με τυφλωνει! :hehe::hehe:

Παντως τον Στελιο δν τον ξερω αλλα μονο απο τις φωτο φαινεται αστερατο παλικαρι :T:

Link to comment
Share on other sites

Πάντως για το SPi 32M το μονοβάθμιο κάνει απίστευτη δουλειά. 235x17 (4GHz) έπαιζα με τις μνήμες στα 940MHz 6-7-6-18 :D Με 32*C θερμοκρασία δωματίου και χαμηλό Vcore έχω -40*C idle. Αν βάλω το A/C και πέσει η θερμοκρασία δωματίου στους ~27*C, τότε πέφτει ακόμα παρακάτω. Τρομερή δουλειά! :T:

Σπύρο αυτή η βιβλιοθήκη ήταν του αδερφού μου... Από τότε που γεννήθηκα είναι εκεί :D

Link to comment
Share on other sites

Πριν μερικα βραδια κανονιζαμε να παμε βολτα με τον Γιωργο σε ενα μπαρακι στα Χανια.

Και μου λεει στο τηλεφωνο ... "περνα απο το σπιτι και φευγουμε παρεα . Θα βαλω για λιγο το μονοβαθμιο να παιξω για λιγο κανα 32αρι και μετα παμε ."

Εθισμος ??? Τυχαιο ???? :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now