ipo

Τί παιχνίδι παίζετε αυτό το καιρό..??

Recommended Posts

Λέτε να δοκιμάσω και εγώ LOL; Με τον κολλητό μου παλιά παίζαμε dota, αλλά έχουμε σταματήσει ΠΟΛΥ καιρό τώρα. Πριν από κάτι μήνες ξεκίνησε LOL και μου λέει συνέχεια να ασχοληθώ :D

Link to comment
Share on other sites

Λέτε να δοκιμάσω και εγώ LOL; Με τον κολλητό μου παλιά παίζαμε dota, αλλά έχουμε σταματήσει ΠΟΛΥ καιρό τώρα. Πριν από κάτι μήνες ξεκίνησε LOL και μου λέει συνέχεια να ασχοληθώ :D

Εαν μπεις θα βαλω μπρος το μικρο μου acc να παιζουμε παρεα με τους noob-αδες! ;P..

Το Shift 2 ειναι καλυτερο απο το 1 οσον αφορα την οδικη συμπεριφορα!

Αλλα να εχεις S3 και να βαζεις V8 μοτερ πανω με 900+++ αλογα ειναι λιγο unreal :D

Link to comment
Share on other sites

ειμαι σχεδον ετοιμος με το pc... εχω φαει τρελο κολλημα με το brink... θελω ντε και καλα να το παιξω... οχι για το game αλλα για τη παραπετροποιηση των χαρακτηρων :-D

Link to comment
Share on other sites

heroes of newerth αυτον τον καιρο..εγινε και τσαμπα τωρα απλα δεν εχει ολους τους ηρωες..αν μπει καποιος ας στειλει ενα πμ να τον κανω add να παιζουμε μαζι

Link to comment
Share on other sites

LoL FTW

Εμένα γιατί κάτι με τραβάει προς το HoN δεν ξέρω, μπορεί να έχει ισόβια συνδρομή ένα μικρό ποσό και να μην είναι δωρεάν,αλλά γίνονται πολλές αναβαθμίσεις σε τακτά χρονικά διαστήματα.

Link to comment
Share on other sites

heroes of newerth αυτον τον καιρο..εγινε και τσαμπα τωρα απλα δεν εχει ολους τους ηρωες..αν μπει καποιος ας στειλει ενα πμ να τον κανω add να παιζουμε μαζι

τι name εχεις να παμε κανα game μαζι γιατι εχω τρελαθει με τους αμερικανους!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now