ipo

Τί παιχνίδι παίζετε αυτό το καιρό..??

Recommended Posts

ρε σεις πως μπορειτε και ξαναπαιζετε τερματισμενο παιχνιδι?

δεν πα να ξεκλειδωνει του κοσμου τα πραγματα αμα το τελειωσεις μια φορα, μετα δεν μπορω να το ξαναπιασω, το βαριεμαι αφανταστα!

Link to comment
Share on other sites

Μπααα αν μου αρεσει ενα παιχνιδι δεν εχω προβλημα.Την πρωτη φορα ξεκιναω με νορλαμ και την δευτερη παντα hard η veteran οτι εχει.Εκει ειναι και μαμο.Με μια δυο σφερες νεκρος.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ σαν τον Σπύρο είμαι.Λίγα είναι τα ποιοτικά παιχνίδια.Σαν τις ταινίες κατάντησαν.Μια φορά και φσιό.

Ποιοτικό παιχνίδι = Άπειροι Τερματισμοί (Deus Ex HR, Crysis, HL2 etc.)

Edited by Samaritan
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά το BF3 είναι κομματάκι βαρύ ή μου φαίνεται; :P Ούτε στα 1366 x 768 δεν μπορώ να παίξω ικανοποιητικά με το Llano overclocked, συνήθως βλέπω 27-30FPS οπότε δεεεεν... Και η πλάκα είναι ότι στα 1366 x 768 με Gamer settings μπορώ να παίξω Crysis 2.

Μην μπερδεύεσαι...το drs ειναι η κινητή πίσω αεροτομή. το άλλο είναι το kers που φορτίζει και σου

δίνει έξτρα ίππους.

Το ίδιο κάνουν στην ουσία, αλλά το drs το χρησιμοποιείς όταν θες να προσπεράσεις κυρίως.

Τώρα το είδα αυτό. Στο λίγο που ασχολήθηκα με F1 2011 (κάνα 5ωρο) χρησιμοποιούσα το DRS στην μεγάλη ευθεία γιατί έβλεπα ότι καθίζει καλύτερα το μονοθέσιο. Μπορεί να ήταν και ιδέα μου :P

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά το BF3 είναι κομματάκι βαρύ ή μου φαίνεται; :P Ούτε στα 1366 x 768 δεν μπορώ να παίξω ικανοποιητικά με το Llano overclocked, συνήθως βλέπω 27-30FPS οπότε δεεεεν... Και η πλάκα είναι ότι στα 1366 x 768 με Gamer settings μπορώ να παίξω Crysis 2.

σε εμενα χωρις MSAA πεταει ολα στο ultra (shadows high) γενικα εχω 60fps

αν ομως το βαλω Χ4 σχεδον δεν παιζεται το game... πρωτη φορα βλεπω τοσο μεγαλη επιπτωση στην αποδοση

Link to comment
Share on other sites

Η dota 2 λέει τίποτα; Είδα μερικά βίντεο στο διαδίκτυο αλλά μου φάνηκε πολύ μούφα. Μόλις τελείωσα το Limbo (3η φορά). Χαλαρά από τα καλύτερα παιχνίδια που έχω παίξει στη ζωή μου.

Link to comment
Share on other sites

Nope. Στο βιβλίο τους λένε πτερωδάκτυλους από ότι θυμάμαι. Δεν ξέρω τι ήταν πριν, αλλά με την ραδιενέργεια έγιναν έτσι.

Πήγα σε net cafe προχθές που δεν είχε σχολείο, δεν ήξερα τι να κάνω, εξάλλου έχω βαρεθεί τα γνωστά Call of Duty, Battlefield etc, και έτσι το δοκίμασα.

Ζόρικο στο χειρισμό και στο gameplay, πραγματικά σκληροπυρηνικό παιχνίδι.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now