ipo

Τί παιχνίδι παίζετε αυτό το καιρό..??

Recommended Posts

Aκομα Far cry 3....ρε δεν τελειωνει το μαμηδι.Νext πιστευω θα ειναι το Oblivion με καμια εκατοστη mods μεσα :whistling:

χμμ venisk τι ειναι αυτο το dlc που παιζεις?

Link to comment
Share on other sites

Nομιζω μπορεις να το προπαραγγηλεις στο steam απο οτι ειδα αρα θα βγει καποια στιγμη.Αν ειναι ομως πρωτα για console οπως το 1 τοτε θα ειναι αισχρο στο pc.Eβαλα το 1 στο pc και τα γραφικα και τα εφε ειναι Γ Τ Π καβαλα.

Εγω τερματισα Mass Effect 1+dlcs και παω για το δυο με ολα τα dlc και τα saves απο το 1.Επισης παιζω και red faction guerrilla φοβερο παιχνιδι καταστρεφεις τα παντα.

Link to comment
Share on other sites

Τις τελευταίες 2-3 εβδομάδες, τερμάτισα:

Mafia II

Battlefield 4

COD Ghosts

Hitman Absolutions

Το Mafia ήταν πάρα πολύ καλό και ειδικά το storyline σε έκανε να μην θες να χάσεις ούτε ένα cutscene. Το BF4 δεν μου άρεσε... Μιλάω για το Campaign όχι για το multiplayer. Πολύ flat και χωρίς νόημα :P Το COD μου άρεσε περισσότερο από το BF, αλλά ούτε κι αυτό ήταν κάτι τρομερό (παιζόταν ευχάριστα όμως). Τέλος, το Hitman συστήνεται ανεπιφύλακτα. Παρόλο που το storyline του ΔΕΝ ήταν τόσο ωραίο όσο στα προηγούμενα, ήταν ωραίο παιχνίδι.

Συμπέρασμα: Αν δεν έχετε παίξει το Mafia II, παίξτε το :hehe:

Συμπέρασμα2: Εντάξει στο easy έπαιζα όλα τα παιχνίδια, αλλά ρε σεις, το μεγαλύτερο απ' αυτά ήταν 14 ώρες.

Link to comment
Share on other sites

Όχι στο easy ρε Γιώργο..για το bf4 και ghost συμφωνώ 100% η ιστορία του cod ήταν είναι κ θα είναι πάντα καλύτερη..το multiplayer όμως του bf4 είναι επικό!

Το hitman το παράτησα κάπου στην μέση βαρέθηκα τη ζωή μου..

Το mafia 2 το έχω τερματίσει εδώ και χρόνια αλλά θυμάμαι ότι μ άρεσε!

Επίσης έχω παρατήσει εδώ και 1 εβδομάδα το blag flag τα ίδια κ τα ίδια συνέχεια βαρέθηκα, ενώ στην αρχή μ φάνηκε απίστευτο με τα καράβια κ όλα αυτά.

Link to comment
Share on other sites

Όχι στο easy ρε Γιώργο..για το bf4 και ghost συμφωνώ 100% η ιστορία του cod ήταν είναι κ θα είναι πάντα καλύτερη..το multiplayer όμως του bf4 είναι επικό!

Το hitman το παράτησα κάπου στην μέση βαρέθηκα τη ζωή μου..

Το mafia 2 το έχω τερματίσει εδώ και χρόνια αλλά θυμάμαι ότι μ άρεσε!

Επίσης έχω παρατήσει εδώ και 1 εβδομάδα το blag flag τα ίδια κ τα ίδια συνέχεια βαρέθηκα, ενώ στην αρχή μ φάνηκε απίστευτο με τα καράβια κ όλα αυτά.

Παίζει να έπαιξα και δύο ώρες συνολικά. Ακόμα και την υπόθεση βαριόμουν να παίξω. Μόνο τα πλοία άξιζαν λίγο παραπάνω. Να δω τι θα γίνει τώρα που θα βγάζουν ένα το χρόνο -_-

Sent from my C6603 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Call Of Duty 4 multiplayer με την clan μου

Battlefield 4 για μενα αποτηχια το multiplayer

Assassin's Creed IV - Black Flag καλο ειναι

World Of Warcraft το πηρα για 15 ευρο προσφορα ολα τα expansions + ενα μηνα free και τριπλασιο xp!

Link to comment
Share on other sites

Το Assassins Creed Black Frag δεν μου άρεσε τόσο. Έπαιξα 2-3 ώρες και μετά ψιλοβαρέθηκα. Ίσως το ξαναπιάσω αλλά δεν με τραβάει τόσο. Μου φαίνεται σαν αντιγραφή του Hitman ή όχι;

Το GTA IV είναι παιχνιδάρα, άξιζε τα 20? από Steam. Εν αναμονή του GTA V, για να ζεσταινόμαστε :hehe:

Το LA Noire είναι φοβερό τελικά! Ο [MENTION=1118]venisk[/MENTION] μου είχε πει ότι δεν του άρεσε τόσο, αλλά μετά από ένα σημείο οι υποθέσεις του αρχίζουν να έχουν φοβερό ενδιαφέρον :)

Link to comment
Share on other sites

Το grid 2 το έπαιξα μόνο για να ξεκλειδώσω το skyline...το la noire μ άφησε μια ξινίλα στην αρχή κ δεν ασχολήθηκα μαζί του Γιώργο..Καλά ποιο rivals...και τα 5 λεπτά π ασχολήθηκα μαζί του ήταν χάσιμο χρόνου...

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα το NFS Rivals και θαύμασα τόσο πόσο γρήγορα μπορώ να κάνω unistall με τον SSD μου :hehe:

Έλα ρε, το ίδιο έκανα κι εγώ. Παίζει και να έπαιξα 2 λεπτά! Ο 830 μου ευτυχώς τα κάνει uninstall αρκετά γρήγορα :hehe: :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now