ipo

Τί παιχνίδι παίζετε αυτό το καιρό..??

Recommended Posts

:hehe: είναι τόσο αργό που θα σε ρίξω με καταπέλτη!!!

που να με φτασεις εκει πανω με τον καταπελτη? με ενα περασμα δε θα εχει μεινει κολυμπηθροξυλο.:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Witcher 3 .... τι να πρωτοπώ για αυτό το έπος .... Ιστορία αντάξια λογοτεχνικών αριστουργημάτων, τεράστειος κόσμος για εξερεύνηση, πολύ streamlined σύστημα μάχης ( το μόνο ελλάτωμα των προηγούμενων witcher κατ'εμε ), καταπληκτικά γραφικά, φοβερή μουσική, ήχος, τα πάντα ... είναι δύσκολο να βρείς ψευγάδι στο παιχνίδι αυτό. Βασικά δεν θα το χαρακτήριζα "παιχνίδι". Είναι μια εμπειρία.

Link to comment
Share on other sites

Και εγω τερματισα το witcher 2 και τωρα παιζω το 3.....εχω φαει κολλημα τρελο πλεον.Θα παιξω και το 1 εχουν φοβερο story.Επισης εχω λιωσει στο MotoGP 15.

Link to comment
Share on other sites

Συνεχίζεται το κάψιμο στο Darkest Dungeon, βγήκε και το καινούργιο update ποιος στην χάρη μας.

Έπιασα στα χέρια μου το Path of Exile, θα έλεγα ότι είναι το πιο τίμιο hack 'n' slash που έχω παίξει μέχρι στιγμής!

Link to comment
Share on other sites

Call of duty modern warfare 2

Need for speed the run

Crysis 3

Euro truck simulator 2

Pro evolution soccer 2016

Φυλετικές μάχες στον Browser!

Truck simulator είχα παίξει το 2013 και για ένα διάστημα το έκαιγα με το nord, αλλά μετά από ένα σημείο έχασα το ενδιαφέρον μου και έβαλα λεφτά/levels μέσω cheat engine, αγόρασα καμιά 15αριά γκαράζ και νταλίκες για τους πάντες και έστησα μεταφορική :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now