ipo

Τί παιχνίδι παίζετε αυτό το καιρό..??

Recommended Posts

Elite Dangerous, σταθερά από την πρώτη μέρα της κυκλοφορίας του στα μέσα Δεκεμβρίου 2014. 6 χιλιάδες έτη φωτός μακριά από το ηλιακό σύστημα στον αστερισμό της Λύρας, ακόμη 400 δις συστήματα με περιμένουν, είμαι ο Έλβις και υπάρχω.

[video=youtube;Pa-p381ITbo]

Link to comment
Share on other sites

Τερμάτισα το dying light!!! Έπρεπε να κάνουν λίγο πιο δύσκολη την τελευταία πίστα..στο παιχνίδι πέθανα συνολικά 45 φορές σε 22 ώρες gameplay..τις 20 από αυτές πιστεύω ότι ήταν στην τελευταία πίστα..:hehe: ...έλεος!

Link to comment
Share on other sites

Πηρα 7 ευρω το Assasins Creed Black flag .

Ωραιο φαινεται

To είχα φτάσει μέχρι το 20% και το βαρέθηκα, παρόλα αυτά ήταν ωραίο και είχε απίστευτα γραφικά. Στην 270X έπαιζε 1920x1080 με σχεδόν τα πάντα maxed out!

Link to comment
Share on other sites

To είχα φτάσει μέχρι το 20% και το βαρέθηκα, παρόλα αυτά ήταν ωραίο και είχε απίστευτα γραφικά. Στην 270X έπαιζε 1920x1080 με σχεδόν τα πάντα maxed out!

Ρε σεις που κανει 7 ευρώ;;;; πέστε και μας!

Εμένα παιδιά μου αρέσουν παρα πολύ τα naval παιχνίδια έχεις το καράβι σου σιγα σιγά χαλαραααα παίζεις δεν σε αγχώνει κανένας έχεις πλήρωμα τραλαλι τραλαλο! Και έχεις και τον καπετάνιο - εκτελεστή με badass κουκούλα σπαθιά και πιστόλια!

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις που κανει 7 ευρώ;;;; πέστε και μας!

Εμένα παιδιά μου αρέσουν παρα πολύ τα naval παιχνίδια έχεις το καράβι σου σιγα σιγά χαλαραααα παίζεις δεν σε αγχώνει κανένας έχεις πλήρωμα τραλαλι τραλαλο! Και έχεις και τον καπετάνιο - εκτελεστή με badass κουκούλα σπαθιά και πιστόλια!

ειχε για 2-3 ωρες προσφορα το kinguin, και το τσιμπησα..

Καλο μου φαινεται αν και επειδη ειναι η πρωτη μου επαφη με assasins, ακομα μαθαινω τον τροπο που πρεπει να δουλευω..

γραφικα απιστευτα..

αν και ακομα και στην 970 , εκανα καποιες θυσιες

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις που κανει 7 ευρώ;;;; πέστε και μας!

Εμένα παιδιά μου αρέσουν παρα πολύ τα naval παιχνίδια έχεις το καράβι σου σιγα σιγά χαλαραααα παίζεις δεν σε αγχώνει κανένας έχεις πλήρωμα τραλαλι τραλαλο! Και έχεις και τον καπετάνιο - εκτελεστή με badass κουκούλα σπαθιά και πιστόλια!

περιμενε το world of warships. ενταξει δε θα ειναι και τοσο χαλαρο αλλα θα εχει ωραιες μαχες και παιζεις παντα online, wot like.

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις που κανει 7 ευρώ;;;; πέστε και μας!

Εμένα παιδιά μου αρέσουν παρα πολύ τα naval παιχνίδια έχεις το καράβι σου σιγα σιγά χαλαραααα παίζεις δεν σε αγχώνει κανένας έχεις πλήρωμα τραλαλι τραλαλο! Και έχεις και τον καπετάνιο - εκτελεστή με badass κουκούλα σπαθιά και πιστόλια!

Δεν το πήρα τώρα εγώ ρει, το είχα παίξει πέρσι τον Ιανουάριο ;)

Link to comment
Share on other sites

Παντως αυτο με την 270χ και maxed out, πωτς γενεν;

για να εχω 60 σταθερα, εκλεισα μερικα πραγματακια οπως το psysx, για msaa ουτε λογος φυσικα, εβαλα fxaa

Link to comment
Share on other sites

Όταν λέω τα περισσότερα maxed out εννοείται ότι δεν συμπεριλαμβάνω μέσα το MSAA, ούτε καν λόγος για αυτό.

Δεν έχω κρατήσει photo απ' τα settings. Με ~45 FPS περίπου έπαιζα απ' ότι θυμάμαι.

Link to comment
Share on other sites

Όταν λέω τα περισσότερα maxed out εννοείται ότι δεν συμπεριλαμβάνω μέσα το MSAA, ούτε καν λόγος για αυτό.

Δεν έχω κρατήσει photo απ' τα settings. Με ~45 FPS περίπου έπαιζα απ' ότι θυμάμαι.

δεν τρωει πανω απο 1700mb εντωμεταξυ...λιγο μου φαινεται με τοσα γραφικα.

ασε που η 970 παιζει μεσο ορο 50-60% usage

Link to comment
Share on other sites

Χθες βραδυ τελειωσα 2η φορα το Dark Souls 2.

One mage, second knight, η τριτη θα ειναι με swordsman.

Θέλω να το αρχίσω όταν βρω χρονο αυτό το παιχνιδι, για να το παίζεις απο απο την αρχή μάλλον σπέρνει ε?

Link to comment
Share on other sites

Οχι ιδιαιτερα... απλα θελω να το τελειωσω με 2-3 διαφορετικους χαρακτηρες.

Τα τοπια ειναι διαφορετικα μεταξυ τους, πλοκη δεν εχει και τοσο ιδιαιτερη,

οι χαρακτηρες ειναι πανω κατω διαφορετικοι και θελουν διαφορετικη προσεγγιση.

Η αληθεια ειναι οτι την 2η φορα το βαρεθηκα λιγακι προς το τελος, απλα με κρατησε

επειδη ο Knight ηταν εντελως διαφορετικος απο τον mage. Τωρα τον swordsman δε

ξερω αν θα καταφερω να τον φτασω ως το τελος για να ειμαι ειλικρινης.

Αν το παιξεις με k/b + mouse στειλε πμ να σου πω πληκτρα αν θες. Αν το παιξεις

με pad τοτε θα εισαι πολυ καλυτερα (εγω δε το δοκιμασα).

Με range θα το τελειωσεις πολυ ευκολα, με melee θελει αλλο τροπο εντελως.

Εκτος κι αν προς το τελος το γυρισεις σε στυλ Paladin τον melee σου, οπως

εκανα εγω και θα κανεις αρκετο damage και απο μακρια.

Το κακο ειναι οτι μερικα δεν θα τα ευχαριστηθεις αν παιξεις οφφ λινε. Πχ, ενα spell

το sunlight spear που κανει τρομερο damage δεν θα καταφερεις με τη καμια να το

παρεις σε off line mode... τα sun medals δεν μαζευοντε με την καμια !!! :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now