ipo

Τί παιχνίδι παίζετε αυτό το καιρό..??

Recommended Posts

Χαχαχα είναι η σοραγια μοντενεγκρο. YouTube it! Από κάτι μεξικάνικο ήταν δε θυμάμαι ακριβώς πως λέγεται :P

η Σοράγια Μοντέγκρο Ντε Λα Βέγκα Ντε Μονταλμπάν από τη σειρά η μαρια της γειτονιάς :hehe: κάποιος να τα πάει στο off topic

Link to comment
Share on other sites

Έτσι μπράβο, πολύ χαίρομαι να διαβάζω ότι παίζεται πραγματικά παιχνίδια!!

Ναι τα Max Payne ήταν ολα γαματα, για το the witcher, ομολογώ πώς δεν είναι απο παιχνίδια που με τρελαίνουν, αλλα ηταν δωρεάν το cd key οπότε...

Link to comment
Share on other sites

Το Max Payne έθεσε στα παιχνιδια/πρώτου ρολου ότι και ο άρχοντας στις ταινίες/παραμύθια .. Το τοπ, την κορυφή, κάτι που απλά θα αντιγράφουν για πάντα από δω κ πέρα..

Sent from my SM-N910C

Link to comment
Share on other sites

Στο Max Payne (στο 1 & 2 που τα τερμάτισα με θρησκευτική ευλάβεια) είχε μπει τόσο στην ατμόσφαιρα που δεν πατούσα skip ούτε στην καρτουνίστικη αφήγηση...

:T:

Link to comment
Share on other sites

To Attila δεν ειναι?

Σε σχέση με το Rome 2 έχει πολύ διάφορα?

Yeap

Το attila είναι καλύτερα στημένο παιχνίδι, δεν κολλάει δεν έχει προβλήματα, είναι κ πολύ μα πολύ πιο δύσκολο από το rome 2..πήρα την ανατολική ρωμαϊκή αυτοκρατορία κ μετά από 166 ώρες σήμερα μου έβγαλε ότι τελείωσα το campaing, φυσικά θα το συνεχίσω μέχρι όσο πάει..

Από την μια ο attila από την άλλοι οι Σασσανίδες και όλος ο κόσμος να καίγεται..απόλυτο χάος...

Όσοι έχετε υπομονή ξεκινήστε το θα πάθετε μεγάλη πλάκα..όσοι δεν έχετε αφήστε το καλύτερα..:)

Links από τις παραπάνω φώτο για λεπτομέρειες 1 - 2 - 3

Edited by venisk
Link to comment
Share on other sites

Yeap

Το attila είναι καλύτερα στημένο παιχνίδι, δεν κολλάει δεν έχει προβλήματα, είναι κ πολύ μα πολύ πιο δύσκολο από το rome 2..πήρα την ανατολική ρωμαϊκή αυτοκρατορία κ μετά από 166 ώρες σήμερα μου έβγαλε ότι τελείωσα το campaing, φυσικά θα το συνεχίσω μέχρι όσο πάει..

Από την μια ο attila από την άλλοι οι Σασσανίδες και όλος ο κόσμος να καίγεται..απόλυτο χάος...

Όσοι έχετε υπομονή ξεκινήστε το θα πάθετε μεγάλη πλάκα..όσοι δεν έχετε αφήστε το καλύτερα..:)

Χαίρε Καίσαρα! :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχετε υπομονή ξεκινήστε το θα πάθετε μεγάλη πλάκα..όσοι δεν έχετε αφήστε το καλύτερα..

Υπομονή μεγάλη έχω, αφού έχω παίξει τα προηγούμενα. Χρόνο δεν έχω. Αν αλλάξει κάτι σε αυτόν τον τομέα, είναι στις επιλογές μου.

Εγώ αυτή την περίοδο άρχισα πάλι Battlefield Bad Company 2. Είχα ξεχάσει πόσο καλύτερο είναι από τα 3 & 4. Σαφώς καλύτερη ατμόσφαιρα, πιό ρεαλιστικό, πιό "καθαρό" παιχνίδι και πλέον επειδή δεν έχει πολύ κόσμο, παίζουν σοβαροί παίκτες και σπάνια βρίσκσεις cheatέρια μέσα. Στο Origin έχει 10?, ενώ στο Steam το βρίσκεις κάτω από 5?

Link to comment
Share on other sites

Τόσο χάλια ήταν τα booth babes που πρόσεχες τα παιχνίδια;

Yeap. Με απογοητευσε η E3. Μόνο τα Press Conf αξίζουν.

Όποιος έχει πάει σε Computex...ακόμα και σε Cebit...μάλλον η έκταση της E3 θα τον κάνει να γελάσει.

Είχε ωραία σκηνικά και ήταν καλή φάση...αλλά τώρα κατάλαβα γιατί είναι μόλις 3 ημέρες.

Γιατι σε 1 μπορείς να τα γυρίσεις και τα 2 hall και άμα θέλεις να περιμένεις και ολη μέρα

στις ουρές να τα δοκιμάσεις όλα, θέλεις 2 ημέρες.

Από την άλλη κατάλαβα (επιβεβαίωσα άλλη μια φορά εννοώ) πως είμαι hardwarάς και όχι Gamer :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Yeap

Το attila είναι καλύτερα στημένο παιχνίδι, δεν κολλάει δεν έχει προβλήματα, είναι κ πολύ μα πολύ πιο δύσκολο από το rome 2..πήρα την ανατολική ρωμαϊκή αυτοκρατορία κ μετά από 166 ώρες σήμερα μου έβγαλε ότι τελείωσα το campaing, φυσικά θα το συνεχίσω μέχρι όσο πάει..

Από την μια ο attila από την άλλοι οι Σασσανίδες και όλος ο κόσμος να καίγεται..απόλυτο χάος...

Όσοι έχετε υπομονή ξεκινήστε το θα πάθετε μεγάλη πλάκα..όσοι δεν έχετε αφήστε το καλύτερα..:)

Links από τις παραπάνω φώτο για λεπτομέρειες 1 - 2 - 3

Θα το ξεκινήσω σίγουρα είμαι fan της σειράς.

Από τα καλύτερα παιχνίδια για έμενα τα Total War.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now