ipo

Τί παιχνίδι παίζετε αυτό το καιρό..??

Recommended Posts

F! 2011..:D

Τέλειο, με όλα τα σύγχρονα kers,drs,λάστιχα....με το gamepad χρειαζεται 1-2 assists αλλά θα

λέει τρελά με τιμονιέρα και όλα στα manual.

Φυσικά όλα full τα details μιας και δε μασάει η 4890....:P

Link to comment
Share on other sites

Pokemon Brown και Pokemon Prism με VBA Emulator και Controller.

Ειχα καμια 10ετία ν' ασχοληθω με ποκεμον (εξαιρουμενων 1-2 εβδομαδων περσυ), και τα συγκεκριμενα hacks τα βρηκα πανεξυπνα και στο "πνευμα" της Nintendo, παρ ο,τι customιές! :D

Link to comment
Share on other sites

Pokemon? Τελευταία φορά που ασχολήθηκα με pokemon game σε GameBoy/Nitendo 64 ήταν το 2002 και τελευταία φορά που ασχολήθηκα με κάρτες, το 2003 :D Ωραίες εποχές :D

Θες να σου τη στειλω? Μαζι με το emulator! Ιδανικα χρειαζεσαι μονο ενα gamepad για να το απολαυσεις φουλ!

Εγω ξανανιωσα τον εθισμο που ενιωθα στα 10-11 μου παντως με δαυτες :D

Link to comment
Share on other sites

ρε σεις για πείτε στο F1 την πίσω αεροτομή την ανεβάζουμε στις ευθείες για καλύτερη τελική σε συνδιαμό με drs? όταν πατάς φρένο κατεβαίνει αυτόματα. πως το δουλεύετε?

Link to comment
Share on other sites

Oποτε σε βολευει μπορεις να το πατησεις...οσο ειναι πατημενο το γκαζι ειναι πανω το drs...μολις

κοψεις κατεβαινει...και στις στροφες μπορεις να το πατησεις αλλα χανει σε σταθεροτητα το μονοθεσιο..;)

Link to comment
Share on other sites

βασικά έχει δυο κουμπιά, ένα για το DRS και ένα για την πίσω αεροτομή(DRS) που την ανεβοκατεβάζεις χειροκίνητα, δηλαδή όταν πατάς το DRS ανεβαίνει και η αεροτομη? δεν το πρόσεξα, για να κάνετε καλύτερο χρόνο όμως και χωρίς DRS την πειράζετε την αεροτομή στις ευθείες?

Το παιχνίδι τα σπάει, το παίζω με την logitech momo. Έχουν βγει και hi res textures

F1 2011 Skins, Helmets, Rims & Gloves - Downloads - RaceDepartment Forums

Link to comment
Share on other sites

Μην μπερδεύεσαι...το drs ειναι η κινητή πίσω αεροτομή. το άλλο είναι το kers που φορτίζει και σου

δίνει έξτρα ίππους.

Το ίδιο κάνουν στην ουσία, αλλά το drs το χρησιμοποιείς όταν θες να προσπεράσεις κυρίως.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν βγήκε mod που επιτρέπει στο menu γραφικών να βάλεις UltraHigh Settings σε shadows 4096x,car reflactions 2048x, LOD trees και mirrors!!!

RaceDepartment Forums

εγώ απο 60fps averaga με ultra γραφικά(1920x1200) έπεσα στα 37 με Ultrahigh!!! φυσικά έκοψα τα ανούσια shadows και ήρθα στα ίσια μου 50 average.

Το mod το βάζετε σε συνδυασμό με το Ultra high mod.

RaceDepartment Forums

enjoy. :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now