ak13ak

SMARTPHONE TO BUY

Recommended Posts

Μπορει καποιος πιο σχετικος απο μενα να μου πει σε ποια περιπου τιμη θα πεσει το desire?

δεν θα πεσει ακομα γιατι μεχρι και σημερα ειναι η ναυαρχιδα τηςν HTC. Τωρα με τα καινουρια αντε να πεσει κανενα 50ευρω το πολυ...

Link to comment
Share on other sites

ΟΚ. Προσωπικα δινω μεγαλη βαση στο sar(ακτινοβολια).

Το συγκικριμενο τηλεφωνο εχει μολις 0.75 περιπου τη στιγμη που το σημειο απαγορευσης στην ευρωπη ειναι 2.00.

Δε με πολυενδιαφερει να βλεπω ταινιες στο κινητο(δε βρισκω το λογο να το κανω) και ετσι η οθονη του μου αρκει.

Ευχαριστω για την άμεση βοήθεια σας!

Θα το χτυπησω!!!

Link to comment
Share on other sites

ΟΚ. Προσωπικα δινω μεγαλη βαση στο sar(ακτινοβολια).

Το συγκικριμενο τηλεφωνο εχει μολις 0.75 περιπου τη στιγμη που το σημειο απαγορευσης στην ευρωπη ειναι 2.00.

Δε με πολυενδιαφερει να βλεπω ταινιες στο κινητο(δε βρισκω το λογο να το κανω) και ετσι η οθονη του μου αρκει.

Ευχαριστω για την άμεση βοήθεια σας!

Θα το χτυπησω!!!

το desire 0.752 W/Kg@10g (CE head), 1.12 W/Kg@10g (CE body) :P εγω desire σου ελεγα να παρεις μεταχειρισμενο..στα 300ευρω το βρισκεις ανετα..!;) οπως και να εχει,καλες αγορες!!

Link to comment
Share on other sites

Αλλη μια απορεια.

Επειδη δεν εχω ασυρματο αλλα ενσυρματο internet,υπαρχει δυνατοτητα να κατεβαζω εφαρμογες απο το android market ή οπουδηποτε αλλου στον υπολογιστη και απο εκει να τις περναω στο κινητο?

Link to comment
Share on other sites

χρησιμοποιει καποιος απο σας το gps?

Δεν εχω καταλαβει αν επικοινωνει κατευθειαν με το δορυφορο ή μεσω ιντερνετ οποτε πρεπει να το πληρωνεις πλαγίως.

Υπαρχει κανενα free για Ελλαδα?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now