Recommended Posts

σημερα θα ερθει ενας φιλος σπιτι να παιξουμε με την mars και λεω να βγαλω την mobo εξω..επειδη δεν εχω ενα κανονικο benchtable που μπορω να την ακουμπησω με ασφαλεια?δεν προκειται να εχουμε ss κλπ..με αερα θα παιξουμε..πολυ αερα ομως:D επισης τι να προσεξω οταν βαζω/βγαζω την μιτρικη και ολο το συστημα εξω?δεν το χω ξανακανει και δεν θελω να κανω καμια πατατα..:Q..

Link to comment
Share on other sites

Με το αέρα που να πας???

Άντε να πας και 4400mhz.

Δεν είναι sliding tray το κουτί σου για να βγάλεις τη μητρική σου κατευθείαν???

Πάντως τζάμπα κόπος με αέρα...αλλά φένεται έχεις πολύ όρεξη και πολύ γκ@vl@..!

Αν έχεις μεράκι και θες, κάντο...να δεις και που πάει στο maximum..

Link to comment
Share on other sites

το ξερω οτι με αερα δεν παω πουθενα αλλα αυτο ειναι το μονο που μπορω να κανω και θα το κανω..4415 ειναι το max που εχω φτασει με αερα και θελω να το φτασω στα ορια του το pc..θελω ομως να μαθω τα τεχνικα τις υποθεσης..μπορω να ακουμπησω την mobo απλα πανω σε ξυλο η να την βαλω πανω σε καποιο κουτι ή κατι τετοιο?φοβαμε μην παθει κανενα βραχυκυκλωμα και κλεω τιποτα..

Link to comment
Share on other sites

Το κλασσικό: Το κουτί από την μητρική το έχεις? Ε πάνω σε αυτό με το λεπτό αφρολέξ που έχει

στον εσωτερικό του κουτιού...;)

Κάπως έτσι απλά χωρίς το μονοβάθμιο...:hehe:

11004bf6a9cab7071.jpg

Link to comment
Share on other sites

δυστυχως το πλαισιο δεν μου εδωσε τα κουτια οταν πηρα το pc..(βλακεια αλλα τεσπα) αλλα ολο και κατι θα βρω να το βαλω πανω..πανω σε χαρτονι σκετο χωρις αφρολεξ γινεται να μπει ετσι?επισης να ρωτησω και κατι αλλο ψιλο ασχετο με το θεμα..ποσο παει το μαλι για ενα μονοβαθμιο?ενδιαφερομαι αλλα δεν ξερω ποσο εχει κλπ..

Link to comment
Share on other sites

Ώπου και να την ακουμπήσεις την μητρική δεν θα έχει πρόβλημα αρκεί να μην έχει τίποτα σίδερα αποκάτω. Βάλε ενα ξύλο, βάλε ένα κουτί απο παπούτσια κάτι απλά να την κρατάει πιο πάνω για να μπορεί να ξέχει απο την άκρη το λαμάκι της κάρτας :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now