Pastelidis.n.s.

TEC για Μνήμες :D

Recommended Posts

Να βαλω απο το δικο μου RamTecBlock photos?Ετσι για να υπαρχει λιγο ανταγωνισμος(χαχα)...το δικο μου ειναι μια μιξη απο διαφορα πραγματακια και δεν χρειαστηκε ουτε θα χρειαστει μηχανουργειο

Link to comment
Share on other sites

α)απο που πηρεσ το μπλοκακι θελω 3 τωρα

β)το σχεδιο που εχω ειναι προχειρο απο ενα κομματι χαλκου που ειχε κοψει ο παστελας

γ)φρεζοδρεπανο που εβρηκες?

Link to comment
Share on other sites

Τα μπλοκ αυτα δεν ξερω αν θα τα βρεις καπου ειναι απο ενα coolit freezone που εχω τα αλλα ειναι αυτα http://www.aquatuning.de/shopping_cart.php/bkey/7c431f40df26c415af002e67db4eae7c δεν εχω κανει τιποτα για να το φτιαξω μονο κατι τρυπες με Μ3 σπειρωμα θελει και ειναι κομπλε!

Link to comment
Share on other sites

Νορντ αυτή δεν είναι ερώτηση του Πάστελ αλλά ερώτηση της ίδιας της Μπραβίλ Α.Ε. "Γρήγορες και καθαρές δουλειές"™ ύστερα από θέμα που τέθηκε στη ΓΣ 26/01/2014

Link to comment
Share on other sites

Τωρα ειμαστε στη φαση εξορυξης χαλκου υπερυψηλης ποιοτητας απο τα μεταλλεια μας στην περιοχη της Κουβας ! Θελει πολυ προσοχη για να μην γρατσουνισουμε τον χαλκο , γιατι μετα δε θα απαγει σωστα !

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν το νήμα αυτό έχει ξεκινήσει το 2010, και έχουμε 2014. :bows:

Αποφασίστε τι θα γίνει, γιατί ξεκινώ ένα νέο πρότζεκτ και πιστεύω σε τέσσερα χρονάκια θα το έχω ολοκλήρωση. :harhar:

mem-pot.jpg

mem-pot.jpg

mem-pot.jpg

mem-pot.jpg.19a92aba16c8fa1a9178cb1b8d34

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now