crio

Που benchάρετε?

Recommended Posts

Που παίζετε με το αγαπημένοσας μηχάνημα του διαβόλου?Δείξτε μας και μια φωτό...:D

Εγώ προσωπικά παίζω στο δωμάτιό μου όπου έχω φτιάξει δεύτερο γραφείο και έστησα πάνω το όλο σύστημα στο ολοκαίνουργιο μου benchtable....:kiss:...

4824cbca16a871de.jpg

4824cbca16aab3e6.jpg

Link to comment
Share on other sites

..ωραίος ρε Χρήστο, αλλά αφου έχεις χώρο ρε άνθρωπε γιατί δεν φτιάχνεις ενα γωνιακό πάγκο να τα βάλεις όλα πάνω να απλωθείς, είσαι και 2 μέτρα :P

εδώ είναι απο το σπίτι όπου πλέον έχω μόνο cascade & ss για λίγο καίρο βέβαια ακόμα γιατί θα γίνει κατάληψη απο τον μπόμπιρα :D

114cbcca8a7946b.jpg

114cbcca8aa016a.jpg

..όλα τα αλλά και το περισσότερο hardware έχει μεταφερθεί στο παλιό μου εργαστήριο, photos αύριο!!

Edited by mortisboy
Link to comment
Share on other sites

..ωραίος ρε Χρήστο, αλλά αφου έχεις χώρο ρε άνθρωπε γιατί δεν φτιάχνεις ενα γωνιακό πάγκο να τα βάλεις όλα πάνω να απλωθείς, είσαι και 2 μέτρα :P

εδώ είναι απο το σπίτι όπου πλέον έχω μόνο cascade & ss για λίγο καίρο βέβαια ακόμα γιατί θα γίνει κατάληψη απο τον μπόμπιρα :D

114cbcca8a7946b.jpg

114cbcca8aa016a.jpg

..όλα τα αλλά και το περισσότερο hardware έχει μεταφερθεί στο παλιό μου εργαστήριο, photos αύριο!!

Ολα καλά αλλα το πολυμετρό σου τα σπάει:loveliness:..

Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα γραφείο στην φοιτητική μου γκαρσονιέρα που το χρησιμοποιώ μόνο για benching :D Σύντομα όμως θα τα μεταφέρω όλα σε καινούριο ξεχωριστό χώρο, να είμαι πιο άνετος :)

4614cbf24e085151.jpg

4614cbf24e0a60b2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ δεν βρηκες παγκο στο κερασι χρωμα του γραφειου σου?

Θα το βαψει με την επομενη σοδεια κερασιων .

Θα βαλει τον Σοφοκλη να τα αλοιφει επανω στο ξυλο για να παρει χρωμα .

Link to comment
Share on other sites

το δικο σου ειναι σαν το φοιτητικο μου σπιτι!!αν ειχε και 2μποξερακια πανω στο κουτι θα νομιζα πως κατεβηκες κρητη και μου ανοιξες το σπιτι!!!!!!!!!!:hehe::hehe:

Link to comment
Share on other sites

αλλαξα δωματιο. εφερα απο εδω μονο τα γραφεια και τον καναπε/κρεβατι και πηγα αφησα στο αλλο δωματιο μονο το διπλο κρεβατι.

2304e9094bdbca69.jpg

2304e9094bdaad49.jpg

θελουν λιγο τακτοποιηση τα πραματα πανω στον καναπε αλλα δεν βαριεσαι, ολο το βραδυ εχουμε μπροστα μας :D

επισης το cascade εμεινε απο εκει προς το παρον πανω σε ενα αλλο τραπεζι γιατι θελω να του βαλω τις ροδες επιτελους. (τοσο καιρο το λεω, δεν εκατσα ποτε να το κανω :P)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now