Recommended Posts

Καλησπέρα θα χρειαστώ ξηρό πάγο(όχι πολύ 2-3κιλά)ξέρω ότι έχει η Linde αλλά θα χρειαστώ ΑΦΜ?Καθώς επίσης υπάρχει και ελάχιστη ποσότητα αγοράς και αν ναι ποι είναι αυτή?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα θα χρειαστώ ξηρό πάγο(όχι πολύ 2-3κιλά)ξέρω ότι έχει η Linde αλλά θα χρειαστώ ΑΦΜ?Καθώς επίσης υπάρχει και ελάχιστη ποσότητα αγοράς και αν ναι ποι είναι αυτή?

Ασε τισ DICE bombs μην ερθω και σε αρχισω στις φαπες...

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον , επειδη εμενα δεν με πιστευει ο Σταυρος , καποιος να εξηγησει οτι 2-3 κιλα ΔΕΝ ΦΤΑΝΟΥΝ ουτε για πλακα για bench 2 και βαλε ωρες . Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

κοίτα με το Χρήστο πέρναμε 15 κιλά και παίζαμε 5 ώρες κάρτα και cpu...και χάναμε και λίγο από το πρωί που τον πέρναμε μέχρι το βράδυ που τον χρησιμοποιούσαμε...

Ααααχ.Τι θύμισες τώρα...

4824cfeb858a2bc4.png

Link to comment
Share on other sites

1)Αν τον θες για να φτιάξεις Dice Bombs και άλλες τέτοιες μλκιες είσαι για κοπάνημα και δεν θα έχεις βοήθεια.

2)Αν το θες για bench 3-4 κιλά φτάνουν μια χαρά.

Link to comment
Share on other sites

Το dice bomb απλά είναι ένα κοματι ξηρού πάγου μέσα σε ένα μπουκαλάκι με νερό.Απλά κάνει θόρυβο.

Φελιζολ βάζουμε όλοι.

Εισαι ασχετος

Με λιγο DICE, μερικες MENTOS και μια Coca Cola η NASA εστειλε ανθρωπο στο φεγγαρι :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Εισαι ασχετος

Με λιγο DICE, μερικες MENTOS και μια Coca Cola η NASA εστειλε ανθρωπο στο φεγγαρι :hehe:

Μια μέρα έτυχε να πάω στο κοντινό μου περίπτερο και να αγοράζω μια Coca Cola Zero 500ml, ένα πατατάκι Ruffles και ένα Mentos fruits για τον αδερφό μου. Οπότε με πετυχαίνει ένας βγαίνοντας από το Break και μου λέει: "Για το πείραμα πας; Πετυχαίνει;"

:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ααααχ.Τι θύμισες τώρα...

4824cfeb858a2bc4.png

Τελικά ο Αντωνάκης είναι μεγάλος δάσκαλος !!!

Μία εσένα στα έχει μάθει όλα, μία στον Τσάγκο του έχει μάθει ακόμα και πώς να κατουράει και πώς να κόβει με το μαχαίρι !!!

Και ούτε ένα ευχαριστώ. . . αχάριστοι. Το πάιζεται μεγάλοι και τρα(γα)νοι overclcokers τώρα ! :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ακου πως παει . Το παιρνεις για ψυξη , αλλα μολις μουλιασουν ολα απο την υγρασια και καουν τα παντα , δεν εχεις τι να κανεις οτι σου περισσεψε και κανεις βομβες :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now