George_o/c

HWBOT Country Cup 2011: Ετοιμαστείτε για γερό overclocking!

Recommended Posts

@Μπάμπη & Στέλιο...

...ζωγραφίσατε! το πιο ωραίο ζόμπι που έχω δει ως τώρα...:D:D:D: ... άψογη δουλειά!!! έτοιμη πλέον να απογειωθεί η 280!!! το σοκολατάκι δε, τα σπάει!!!:hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει αρκετή δουλειά το κόλπο. Συν άλλη μια 280 του μορτι που θα γίνει το ίδιο.

Ελπίζουμε να πάει καλά;P..

Ο ''μάστορας'' μόλις έφυγε. :respekt:

Κι αύριο μέρα είναι...

Link to comment
Share on other sites

Ανυπομονώ να το δω κι εγώ το Untouchables από κοντά :D:D

Τι να δεις Γιώργη... οι φωτο τα λένε όλα... η κάρτα γίνεται "ζόμπι" - "φρανκενσταιν", σε σημείο να μην θυμίζει τίποτα απο το τι ήταν πριν... τα παιδιά έκαναν απίστευτη δουλειά στην περίπτωσή μας... η κάρτα είναι σχεδόν "όμορφη"... και μπράβο τους ακόμα μια φορά για την υπομονή και το μεράκι τους...

Link to comment
Share on other sites

Τι να δεις Γιώργη... οι φωτο τα λένε όλα... η κάρτα γίνεται "ζόμπι" - "φρανκενσταιν", σε σημείο να μην θυμίζει τίποτα απο το τι ήταν πριν... τα παιδιά έκαναν απίστευτη δουλειά στην περίπτωσή μας... η κάρτα είναι σχεδόν "όμορφη"... και μπράβο τους ακόμα μια φορά για την υπομονή και το μεράκι τους...

Βρε το ξέρω, έχω βάλει ειδήσεις στο παρελθόν για το Untouchables, το 'χω δει σε photos, σε SLI setups, σε video και όπου θες :D

Απλά θέλω να το δω από κοντά in action :D;)

Link to comment
Share on other sites

Δε θελει Χ3 . :)

Εκανα δοκιμες με την gtx280 στο μονοβαθμιο . Σιγουρα εχει αρκετα ακομη να δωσει . Απειραχτη και αμονταριστη . Με software εδινα το vgpu .

Θα κανω το vmem και προχωραμε .

Με τα untouchables ειχα προβλημα στην καρτα . Θα την τερματισω με τα stock VRM και μετα θα την ξανακοιταξω .

attachment.php?attachmentid=6249&stc=1&d=1322953558

screen001.jpg

screen001.jpg

screen001.jpg

screen001.jpg.2f1a1e8e33cd26b536a7b51e65

Link to comment
Share on other sites

ολοι δοκιμες κανουμε σημερα? :hehe:

στελιο, 99% εχουμε 7g 3dmark11 cpu ;)

Ειναι οι μερες ... :D

Αυριο εχει llano παρτουζα σε αζωτο ! :hehe:

Εχουμε ολη τη σειρα στα χερια μας . :)

Με το expander θα παιξουμε με 4χ580 μια χαρα . :handshake...

Link to comment
Share on other sites

Για μονοβάθμιο πάει Jet Στέλιο... έχει πολλά να δώσει ακόμα στο άζωτο...

Καλά λες για το prime... δεν θέλει Χ3... Χ6 θέλει... σωστός! Ούφ, ψιλοαγχώθηκα... θα κοιμηθώ πιο ήσυχος τώρα:boredom:... Αλήθεια πως τους ξέφυγε αυτό;

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now