George_o/c

HWBOX & kingpincooling 3D Contest: Κερδίστε ένα F1 Dark!

Recommended Posts

John εγω πηρα μερος επειδη μου το πε ο ανεστης για τον χαβαλε και για να μαθω 10 πραγματα παραπανω απο αυτα που ηξερα το οποιο ηδη εγινε! δεν θα ασχοληθω με δικιο ή αδικο γιατι εγω προσωπικα τον χαβαλε γουσταρω, γι αυτο αλλωστε και ανεβασα σκορ, για να χει παιχνιδι!

Λες και το δωρο με απασχολει :P ας παιξουμε!!!!! :)

edit: και σε οτι αφορα την 7970 το ξερεις και συ και ολοι τι παιζει! εγω γουσταρω τριπλη μαχη με ιδια συστηματα να πινουμε το αιμα μας :P

Link to comment
Share on other sites

John εγω πηρα μερος επειδη μου το πε ο ανεστης για τον χαβαλε και για να μαθω 10 πραγματα παραπανω απο αυτα που ηξερα το οποιο ηδη εγινε! δεν θα ασχοληθω με δικιο ή αδικο γιατι εγω προσωπικα τον χαβαλε γουσταρω, γι αυτο αλλωστε και ανεβασα σκορ, για να χει παιχνιδι!

Λες και το δωρο με απασχολει :P ας παιξουμε!!!!! :)

P70 και Ανεστη πλακα κανω εννοειτε..να μην σας πειραξω λιγο?:)

Η καρτουλα μαμαει τελος,αλλωστε ειπα στον αδερφο σου αν την πουλησεις

εδω ειμαι γω.

Ανεστη καντε ενα ASIC τεστ με το gpuz να δουμε ποσο ψιλα ειναι.Τελικα πρεπει να παιζει ρολο στο oc.

Link to comment
Share on other sites

τι vga λες. Αν δεν εισαι 580, εισαι εκτος χαβαλε :P

εισαι πολυ αδικος εδω. Ενα τιπ σου λεω του ειπα. Ρυθμισεις nvidia drivers απο control panel. Ο αδερφος μου ξερει ελαχιστα πραγματα σε σχεση με σενα.

εννοείται 580 ανεστη ..........

Link to comment
Share on other sites

:P αν ειναι 7970 δεν εχει νοημα να συζηταμε για ανταγωνισμο, το ξεραμε εξ αρχης!

john αν ειναι ετσι πες μου να μην καψω καμια καρτα προσπαθωντας :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Μπα δεν νομιζω για 7970.Σκοπος ειναι να δοσουμε μαχη σωμα με σωμα.Με 580 δλδ.Εχω σκεφτει κατι αν προλαβω και το κανω καλος αλλιως δεν θα ξαναπαιξω.Απο αυριο ξεκιναω και εξεταστικη μαματα δλδ:mad:.

Link to comment
Share on other sites

Nα σας πω τι θα κανει ο Bill θα ποσταρει τα scores τελευτεα μερα για να μην εχουμε χρονο να παιξουμε και τον περασουμε:hehe:

Ερωτηση προς admins,βλεπω ατομα κατω απο 4.5 που ειναι στην λιστα, μπορουμε να ειμαστε λιγο πιο κατω απο 4.495?

Εχω προβληματα με το οριο η θα ειμαι 4.525 η 4.485.Οι ρυθμισεις που επαιζα εως τωρα δεν αποδιδουν οπως θελω.

Link to comment
Share on other sites

Ρε, είμαστε απο το ίδιο χωρίο ρε με τον Γιάννη.

(Γιώργο Γιώργο να του δώσουμε όριο μόνο γιάυτόν 50MHz επάνω απο τους άλλους? :hehe: )

Πολυ καλη η ιδεα σου Βασιλη σε λατρευω:kiss:...:kiss:...:kiss:...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now