Recommended Posts

γεια σας αυτή την στιγμή έχω την ENGTS450 DirectCU/DI/1GD5 με Accelero Twin Turbo Pro στα Core Clock:1002/Memory Clock:2345/Shade Clock:4008 και παίζω BF3 στο high με 35-40 fps αν πάρω ακόμη μια για sli τι θα κερδίσω?

Link to comment
Share on other sites

Λογικά θα χάσεις κάτι από το gpu clocks σου - αλλά αν την βρίσκεις dead cheap, κάν' το. Αν είναι να πληρώσεις καινούργια retail, δεν αξίζει imho.

Πουλάς αυτή που έχεις, κολλάς και ~90 και ψαρεύεις used 560Ti/6950 1GB :)

Link to comment
Share on other sites

Θα σε στενοχωρήσω, αλλά οι GTS450 δεν πάιζουνε 3-Way SLI/

Μόνο 2-Way SLI. Check here

Μάλλον είσαι για πουλημα και αγορά καμιά GTX580 σε κανα μήνα που θα έχουν πάει under 300? μεταχειρισμένες !

Link to comment
Share on other sites

και εγώ αυτό σκέφτομαι ρε gorillako να την πουλήσω και να φυλάξω καμια 550ευρο για καινουργια..αλλα από την άλλη θέλω το galaxy s ii γιατί αυτό που εχω ούτε το mic δουλεύει ούτε το ακουστικό με hands-free την βγάζω..

Link to comment
Share on other sites

Aν δεν κανω λαθος ρωτησες τι θα κερδισεις με μια ακομα 450,οχι τι ειναι καλο να κανεις.Το τι θα κερδισεις ειναι αυτο που σου ειπα.

Το τι πρεπει να κανεις προφανος ειναι αυτο που σου λενε τα παιδια.Δεν πιστευω να σου προσφερει περισοτερη ευχαριστηση το galaxy.Εγω θα χτυπουσα την 580 θα την κλοκαρα και θα πεθενα στα παιχνιδια.

Link to comment
Share on other sites

Sapphire 7970 (PCI Express , 3 GB DDR5) - Κάρτες Γραφικών - plaisio.gr

αυτη που εχει και δωρεαν μεταφορικα!!:P

edit: το γκαλαξυ ειναι ασχημος καιρος να το παρεις τωρα. η περιμενεις και παιρνεις το 3 σε κανα 2μηνο η περιμενεις να πεσει στα πατωματα η τιμη του 2 σε κανα 2μηνο!!:)

Link to comment
Share on other sites

Sapphire 7970 (PCI Express , 3 GB DDR5) - Κάρτες Γραφικών - plaisio.gr

αυτη που εχει και δωρεαν μεταφορικα!!:P

μένω Κύπρο;P..οποτε το πιχμανια ειναι η καλυρερη επιλογη για μενα γιατι στο e-shop εδω να φανταστείς την h60 την εχει 100 ευρο

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now