John-X

The Art of Knee Down

Recommended Posts

Οταν ερχεσαι σε επαφη με την ασφαλτο πραγματικα η αισθηση ειναι απιστευτη η τεστοστερονη χτυπαει κοκκινα η καρδια χτυπαει κοφτες στους 180 χτυπους ο υδροτας ποτιζει τα δερματινα η ενταση και η απολαυση κορυφωνετε.

Αυτο λοιπον κανουμε και εμεις και θα το μοιραστω και μαζι σας.

Ανοιξτε ηχο και απολαυστε....

http://www.youtube.com/watch?v=-qPuXzMGjog&feature=plcp&context=C485717cVDvjVQa1PpcFNtpRPPgs2UsOOMn-5s9CY0E6VHZFUoz4I%3D

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο βίντεο, ωραίο και το μωρό σου στην άσφαλτο. Αναμένω το επόμενο βίντεο με το GSXR. :drool:

Έχεις πέσει ποτέ έτσι;

Φτου φτου φτου μακρια απο μας.Βασικα μακρια απο ολους τους αναβατες.

Δοξα το θεο δεν εχω πεσει ποτε;).Ειναι ολα στο μυαλο και να το εχεις και λιγο

οταν οδηγας γινεσαι ενα με την μοτο διαβαζεις τον δρομο στον ποπο σου και στα χερια,νιωθω πριν γλυστρισει η μοτο αν θα γλυστρισει η οχι.Ολα αυτα μετα απο εξασκιση και πολλα γιουρια σε βενζινες.

Βεβαια ξερω και ατομα που οδηγανε χρονια,πλακωνοντε στην ευθεια τερμα γκαζι και μολις πιανει στροφη πλακωνοντε στα φρενα και πεφτουν στα 70χιλ και εμεις ερχομαστε με 180χιλ απο πισω να μπουμε στην στροφη:hehe: εε αυτοι και εχουν πεσει και δεν προκειτε να μαθουνε και ποτε:hehe:.

Γεια σου ρε Βασιλη αντε ελα ιστιαια να παμε καμια τσαρκα το καλοκαιρακι.

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος! Το έχεις. :T:

Still learning ακομα βεβαια αλλα ενταξει κατι κανουμε.Το gsxr ειναι ζορικο θελει γομες για να εχεις μπολικες μοιρες κλησης και να μπορεσεις να ξυσεις.Και η γομα κοστιζει οσο μια 680 οποτε καπου το σκεφτομαι:hehe::hehe:.Θα δουμε ομως κατι θα κανουμε.

Link to comment
Share on other sites

Still learning ακομα βεβαια αλλα ενταξει κατι κανουμε.Το gsxr ειναι ζορικο θελει γομες για να εχεις μπολικες μοιρες κλησης και να μπορεσεις να ξυσεις.Και η γομα κοστιζει οσο μια 680 οποτε καπου το σκεφτομαι:hehe::hehe:.Θα δουμε ομως κατι θα κανουμε.

ποιον την γ!μαει την 680 ωρε Τζόνι!

παρε εκει γομα να κανεις το κεφι σου :D

Link to comment
Share on other sites

ποιον την γ!μαει την 680 ωρε Τζόνι!

παρε εκει γομα να κανεις το κεφι σου :D

:hehe:

Tο σκεφτομαι και ετσι ναι.Μια ετσι μια γιουβετσι.

Το θεμα ειναι οτι κανω κεφι και με τα πολλα frames :hehe: οχι μονο με το πολυ ξυσιμο:P.

Μηχανες και pc μαζι δεν γινεται πρεπει να εχεις ενα ATM ολοδικο σου και να βγαζεις αραδα γιουρια:hehe:.Οχι απο τον δικο σου λογαριασμο...γενικα:P

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος ρε John το χεις πάντως το στήσιμο :T: μπράβο ρε παιδί με προσοχή πάντα!

...κι εγώ θέλω γόμες γιατί είχα βάλει motard βροχινα αλλά εχουν πολύ αργή κορώνα, δεν πέφτει με τπτ το ριμάδι...είμαι για qualifier :P

Γιωργάκη κοίτα να δείς πως ξύνει το KTMaki :D

[YOUTUBE]

[/YOUTUBE]
Link to comment
Share on other sites

Pffff...περίεργα πράγματα συμβαίνουν!

Δεν πειράζει! Έχω 5 Nilox Foolish Special Edition :D :D :D

Αυτό το Σουκού θα πάνε για Moto Cross αλλά μετά μπορώ να στις δώσω καμιά εβδομάδα για να τις σπάσεις :hehe:

55052e627867fc.jpg

Edited by GoriLLakoS
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now