Recommended Posts

Φίλε Ζάχο , τα θερμά μου συγχαρητήρια , εύγε , είσαι καταπληκτικός ! ! Πολύ ωραίά παρουσιαση , και πάλι

ΕΥΓΕ ΑΔΕΡΦΕ !

:respekt: :respekt: :respekt: :respekt: :respekt:

Link to comment
Share on other sites

Jax αν προσθέσεις και κάποια server oriented benchmarks στην σουίτα σου πιστεύω πως ακουμπάς το ιδανικό ;)

Πιάσε όποτε βρείς ευκαιρία π.χ. τα SQLIO της M$ και το ORION της Oracle για αρχή να εξοικειωθείς μαζί τους.

Congrats για το roundup by the way, σίγουρα από τα πιο πλήρη ( αν όχι το πιο πλήρες ) SSD review που έχω συναντήσει.

Link to comment
Share on other sites

Zαχο, οτι και να πω θα ειναι λιγο! :D

Συγχαρητηρια για την δουλεια σου, ειναι κατι πολυ δυσκολο αυτο που εκανες και ηθελε πολυ χρονο και δουλιτσα. Σε ευχαριστουμε για το απολαυστικο roundup :)

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίο review.Πραγματικά καλύπτει κάθε λεπτομέρεια.

Εγώ να ρωτήσω: Θα είχε νόημα μια μετάβαση από έναν Intel X25-M 160GB σε κάποιον από τους performance awarded?

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο Jax!!!

Εντύπωση μου κάνει ότι ο κόκκινος Corsair έχει τέτοιες επιδόσεις. Και τον είχα στα υπόψιν.

Ανάμεσα σε Intel 520 - Corsair Performance Pro - Samsung 830 ποιόν θα προτιμούσατε ανεξαρτήτος κόστους ?

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο ρε Ζαχο..δεν χρειαζεται να πω τπτ αλλο, τα ειπαν ολα τα παιδια..τον 520 δεν το περιμενα τοσο καλο..

Ευχαριστουμε για την καταπληκτικη δουλεια..!:T:

Link to comment
Share on other sites

Τα τελευταία 5 σου post είναι:

1) ωραια καρτουλα!

2) ωραιο case!

3) ωραιο!!!

4) καλο κουτακι

5) ωραιο review!

Καλό θα ήταν να σταματήσει το spamming λοιπόν ε; :) Στο επόμενο έχει infraction.

Link to comment
Share on other sites

Απίστευτο roundup, πρέπει να έπεσε πολλήηηη δουλειά, αλλά τα αποτέλεσμα αποζημιώνει με το παραπάνω. Μπράβο! Προσωπικά βέβαια είχα ήδη χτυπήσει εδώ και αρκετό καιρό δύο Force 3 για Raid, πού να το'ξερα να περιμένω το συγκριτικό... Βέβαια δεν μ'έχουν απογοητεύσει καθόλου μέχρι στιγμής, η αλήθεια να λέγεται...

Edited by elhariz21
Link to comment
Share on other sites

Παιδια λεει να τον αγορασουμε απο εδω?

Amazon.com: Corsair Performance Pro Series 128 GB Solid-State Drive CSSD-P128GBP-BK: Computers & Accessories

Και κατι ακομα ως περιεργεια..Ολοι οι δισκοι αυτοι που γινονται reviews εδω ή γενικοτερα το hardware επιστρεφεται στις εταιριες μετα το τελος των δοκιμων?

Link to comment
Share on other sites

Εκτός από 1 drive της δοκιμής (τον OCZ Octane 128GB που κρατήθηκε μετά το review του και το SSD RoundUp), ο OCZ Agility 3 120GB, o Intel 510 120GB, ο SanDisk Extreme 120GB και ο Kingston V200+ 120GB επιστράφησαν πίσω.

Τα υπόλοιπα τα αγόρασα εγώ με δικά μου έξοδα για το SSD RoundUp.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω του "έσκασε" πρίν απο μια εβδομάδα ένας απο αυτούς τους 330 :P
Αυτόν εννοείς;...

Δεν έλεγα να κερδίσω κανένα λαχείο καλύτερα...? :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now