Iannis

menu hwbox

Recommended Posts

Γεια σας παιδες

Μπορει να γινει κατι με τα fonts στο site ιδιως (hompage-reviews-κλπ)

Ειναι δυσαναγνωστα λογω μεγεθους (εχουμε και κάποια ηλικία) :boredom:

Επισης δεν φαινεται ο κερσορας οταν γραφ ουουμε κατι ουτε το spelling check.

Ο κυριος λογος που δεν μπαινω συχνα εδω ειναι το κουραστικό και δυσαναγνωστο interface (προσωπική γνωμη)

Υπαρχει κάποια δυνατοτητα να επιλεξω αλλο στυλ απο τις επιλογές??

Φιλικά

Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Γιάννη,

Για την ώρα, δέν μπορεί να γίνει κάτι δυστηχως.

Απο Σεπτέμβρη μεριά που θα γυρίσει και ο sourli ο hwboxbuilderτακάνωόλακαισυμφέρω θα προσπαθήσουμε να φτιάξουμε και ένα δέυτερο στύλ για περισσότερη ευκολία :)

Ευχαριστούμε για την ειλικρίνια και τα σχόλια σου :)

Φιλικά

Βασίλης

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Γιάννη,

Για την ώρα, δέν μπορεί να γίνει κάτι δυστηχως.

Απο Σεπτέμβρη μεριά που θα γυρίσει και ο sourli ο hwboxbuilderτακάνωόλακαισυμφέρω θα προσπαθήσουμε να φτιάξουμε και ένα δέυτερο στύλ για περισσότερη ευκολία :)

Ευχαριστούμε για την ειλικρίνια και τα σχόλια σου :)

Φιλικά

Βασίλης

Ευχαριστώ παλικάρι

Link to comment
Share on other sites

Έχω ακούσει και από άλλα παιδιά να ζητάνε ένα κλικ μεγαλύτερα fonts στα διάφορα κουμπιά + ένα ανοιχτόχρωμο theme, μαζί με το ήδη υπάρχον.

Η αλήθεια είναι ότι εγώ, παρόλο που έχω μυωπία+αστιγματισμό+15άρα οθόνη με 1680 (στο Dell), δεν έχω κάποιο ιδιαίτερο πρόβλημα.

Έχω δει όμως πολλά παιδιά που έχουν και μου λένε ότι τους φαίνεται αρκετά δυσανάγνωστο, ίσως και κουραστικό...

Εγώ πάντως είμαι μέσα, αν θέλετε να κάνουμε κάποια αλλαγή. Ίσως καλή ιδέα θα ήταν να παιχτεί και καμια ψηφοφορία ;)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω μυωπία αλλά δεν αντιμετωπίζω κανένα πρόβλημα, μια χαρά τα βλέπω όλα :) (Με 19άρα TFT LG είμαι :P).

Βέβαια, για να είμαι ειλικρινής, και ένα άλλο πιο ανοικτό theme ωραίο θα ήταν, έτσι να είχες επιλογή ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now