George_o/c

Patriot Viper 3 Intel Extreme Masters Limited Edition 2133MHz 2x4GB Review

Recommended Posts

Το review και η τοποθέτησή σου Γιώργο είναι εξαιρετικά! :T:

Οι μνήμες πάλι με τις τιμές που έχουν φτάσει στον πάτο, είναι εξαιρετικές!

Νομίζω πως πρέπει να ξεκινήσεις να γράφεις ένα review - χαλαρή παρουσίαση για τον

ρόλο των timmings και των sub-timings!

Να εξηγήσεις τι κάνει το καθένα και πως αντιδρά σε συνδιασμό με τα υπόλοιπα!

Βέβαια κάτι τέτοιο θα έιναι απίσευτα μεγάλο και κουραστικό και για εσένα και για τους ανγνώστες που πρώτη φορά διαβάζουν κάτι τέτοιο αλλά θα θυμηθούμε πάλι επικά θέμματα επι εποχής DDR BH5/BH6/CH5/UTT/TCCD :)

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο Γιώργο, μου τα έλεγες ότι πάνε καλά αλλά δεν περίμενα ΤΟΣΟ καλά! Το review ήταν άψογο για ακόμη μια φορά.

Μπράβο και στον J για τις όμορφες φωτογραφίες.

Link to comment
Share on other sites

Καλά την Patriot με τα support our troops και την buy our memory or terrorists win φάση, νομίζω ότι απλά την απεχθάνομαι σαν εταιρία και σαν αισθητική @ marketing.

Αλλά 2133 να κάνει 2666c11? RLY? Δηλαδή ξεφτιλίζεις ότι samsung κυκλοφορεί, για αρχή! Και όλα αυτά με τέτοια τιμή. Εντάξει τι να λέμε; Winner all the way το κιτάκι. Και το review Γιώργο :D

Edited by caution
Link to comment
Share on other sites

Τα είχαν φέρει 3 εβδομάδες πριν περίπου και μετά ήταν out of stock πάλι και χάθηκαν από το skroutz. Τώρα βλέπω ότι όντως δεν υπάρχουν πάλι :(

Πάντως ο subzero πρόλαβε και τις αγόρασε κανονικά απ' ότι μου 'πε στο τηλέφωνο :)

Link to comment
Share on other sites

οι μνημες για οποιον ενδιαφερεται φυσανη αυτη την στιγμη μολις ετρεχα 32 αρι στα 2800 οι μνημες με αερα και ρευμα 1.79

τελικα ολα τα κιτακια ειναι καλα

μπραβο στον george oc για το τελειο review

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now