Ne0

SOS.... Ξαφνικό πρόβλημα!!!!

Recommended Posts

Γεια σας παιδιά,

Σήμερα και αμέσως αφού εγκατέστησα το call of duty black ops 2 update 3 (τι το ήθελα....) η κάρτα γραφικών στο σύστημα της υπογραφής μου άρχισε να δουλεύει στο full όπως όταν παίζω κάποια παιχνίδι...

Απεγκατέστησα το παιχνίδι, έκανα restart, έκανα shut down... τίποτα...

Δουλεύει συνέχει στο 99% και οι θερμοκρασίες παίζουν στους 80 βαθμούς...

Επίσης έγινε turned off μόνο του το windows security service center και όταν πάω να το κάνω turn on μου λέει ότι δεν γίνεται....

Τι να κάνω...

Τι παίζει εδώ????

Για του λόγου το αληθές δείτε και στο screenshot...

ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!

SOS.jpg

SOS.jpg

SOS.jpg

SOS.jpg.d1a78a31c810e4aa17fafda3d89a257a

Link to comment
Share on other sites

κατι έχεις τσιμπησει μαλλον και δημιουργει ασκοπο load..για κάνε ενα scan με καποιο antivirus/antispyware

Αν δεν βρείς κάτι μαλλον κάτι έχει συμβεί με τον driver της vga, δοκίμασε να τον εγκαταστήσεις ξανα!

Link to comment
Share on other sites

κατι έχεις τσιμπησει μαλλον και δημιουργει ασκοπο load..για κάνε ενα scan με καποιο antivirus/antispyware

Αν δεν βρείς κάτι μαλλον κάτι έχει συμβεί με τον driver της vga, δοκίμασε να τον εγκαταστήσεις ξανα!

Έψαξα για ιούς αλλά δεν βρήκε τίποτα...

Για να κάνω reinstall τους drivers απλά τους ξανα εγκαθιστώ....????

sorry για την ερώτηση που μπορεί να φανεί πολύ κουλή αλλ δεν το εχω ξαναεπιχειρήσει.... :lol

Link to comment
Share on other sites

Τελικά μου το ξανάκανε αμέσως μόλις έκανα restart.

Κατά τύχη δε, ανακάλυψα ένα scriptακι μέσα στο profile file (στου user μου) και το έσβησα... το πρόβλημα αρχικά φαίνεται να λύθηκε!

Δεν είμαι σίγουρος όμως, το έχω άγχος συνέχεια.

Τι άλλο μπορεί να είναι....???

όχι τίποτα άλλο, για να ξέρω έτσι και μου την ξανακάνει.... :/

Με τα antivirus δεν βρήκα τίποτα....

Link to comment
Share on other sites

Μπορει να φορτωσε τιποτα σε Idle κατασταση οπως λες και εσυ μεσα σε script και να εκανε για καποιο λογω Load απο εκει βεβαια δες μηπως αλλαξες καποια ρυθμιση στους drivers μεσω του amd overdrive το εχω παθει και εγω σε μια 4850 βεβαια και με unoficial frivers περασμενους για μεγαλυτερη συμβατοτητα και καλα....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now