katsu

Επίσημη κυκλοφορία του Hearthstone

Recommended Posts

[NEWS_IMG=Επίσημη κυκλοφορία του Hearthstone]http://www.hwbox.gr/images/metro/news_images/strategy2.png[/NEWS_IMG]Η beta φάση τελείωσε. Ετοιμαστείτε για ακόμα περισσότερες μονομαχίες.

Μετά από μερικούς μήνες beta testing και μετά από το tease από την ίδια την εταιρία ότι σύντομα θα έχουμε το πλήρες παιχνίδι στα χέρια μας, είναι πλέον διαθέσιμη η πλήρης έκδοση του card game της Blizzard, Hearthstone. Γιορτάζοντας αυτό το γεγονός, η Blizzard πρόσθεσε μερικά extra in-game bonus. Με τρεις νίκες σε unranked Play mode, κερδίζουμε ένα electric-blue Hearthsteed mount για το World of Warcraft. Επιπλέον, αν καταφέρουμε να συγκεντρώσουμε 500 νίκες στο ranked Play mode, ένα hero portrait της επιλογής μας γίνεται χρυσό και πλέον θα διαθέτει μερικά περισσότερα animation μέσα στα duels. Μαζί με το χθεσινό patch, λύνεται και το πρόβλημα τυχαίας αποσύνδεσης από ένα match. Πλέον, θα έχουμε στη διάθεσή μας ένα λεπτό να επανασυνδεθούμε και να συνεχίσουμε κανονικά το παιχνίδι.

[img_ALT=Επίσημη κυκλοφορία του Hearthstone]http://www.hwbox.gr/members/2140-albums89-picture23678.jpg[/img_ALT]

Διαβάστε περισσότερα εδώ...

Link to comment
Share on other sites

Θέλουμε mobile έκδοση!

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk

Διάβαζα στο reddit ότι η mobile έκδοση για iOS αναμένεται μετά τον Σεπτέμβρη. Για Android δεν πήρε κάτι το μάτι μου.

Μπαίνω λοιπόν να παίξω. 1ο game, crash στα 30 δευτερόλεπτα.... -_-

Μαλέα έτυχε. Εμένα μου έχει crashάρει δυο φορές μόνο τόσο καιρό. Α και μια-δυο φορές έτυχε να είναι κάτω o server.

Link to comment
Share on other sites

Θέλουμε mobile έκδοση!

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk

Διάβαζα στο reddit ότι η mobile έκδοση για iOS αναμένεται μετά τον Σεπτέμβρη. Για Android δεν πήρε κάτι το μάτι μου.

Μαλέα έτυχε. Εμένα μου έχει crashάρει δυο φορές μόνο τόσο καιρό. Α και μια-δυο φορές έτυχε να είναι κάτω o server.

Hearthstone? iPad? Rollout Begins! - News - Hearthstone Έτοιμη η iPad version. Να δούμε τώρα αν βγει για Android ποτέ.

[MENTION=4902]ChameZX[/MENTION] Μάλλον αυτό που μου έλεγες ότι διάβασες στο PC Gamer ήταν άκυρο ρει. Κάθισα και έψαξα λίγο γιατί μου φάνηκε περίεργο (στο reddit έχει γίνει πανικός με το game) και έπεσα πάνω σε PR της Blizzard. Χτύπησαν τα 10.000.000 registered accounts ήδη :DBlizzard Entertainment:Press Releases

Link to comment
Share on other sites

Hearthstone? iPad? Rollout Begins! - News - Hearthstone Έτοιμη η iPad version. Να δούμε τώρα αν βγει για Android ποτέ.

@ChameZX Μάλλον αυτό που μου έλεγες ότι διάβασες στο PC Gamer ήταν άκυρο ρει. Κάθισα και έψαξα λίγο γιατί μου φάνηκε περίεργο (στο reddit έχει γίνει πανικός με το game) και έπεσα πάνω σε PR της Blizzard. Χτύπησαν τα 10.000.000 registered accounts ήδη :DBlizzard Entertainment:Press Releases

Σωπα ρει :o . 10μιλιουνια??? αυτο ειναι μεγαλος αριθμος για το χρονικο διαστημα που εχει περασει!

Απο οτι φαινετε ηταν ακυρο, αλλα υπαρχει το αρθρο στην σελιδα. τωρα τι και πως, απο οτι φαινετε george μας εβγαλες ακυρους χεχε.

Θα βγει και για τα Mobile ε? αυτο ειναι πιστευω ενα μεγαλο μεριδιο που η Blizzard θελει πολυ να χτυπησει, και να το κρατησει!!

Τα περισσοτερα φιλαρακια μου εχουν κινητα τελευταιας τεχνολογιας, δεν νομιζω καποιος να μην το κατεβαζε εστω να επαιζε στο σπιτι για τον χαβαλε του :)

Link to comment
Share on other sites

Σωπα ρει :o . 10μιλιουνια??? αυτο ειναι μεγαλος αριθμος για το χρονικο διαστημα που εχει περασει!

Απο οτι φαινετε ηταν ακυρο, αλλα υπαρχει το αρθρο στην σελιδα. τωρα τι και πως, απο οτι φαινετε george μας εβγαλες ακυρους χεχε.

Θα βγει και για τα Mobile ε? αυτο ειναι πιστευω ενα μεγαλο μεριδιο που η Blizzard θελει πολυ να χτυπησει, και να το κρατησει!!

Τα περισσοτερα φιλαρακια μου εχουν κινητα τελευταιας τεχνολογιας, δεν νομιζω καποιος να μην το κατεβαζε εστω να επαιζε στο σπιτι για τον χαβαλε του :)

Yeap είναι μεγάλο νούμερο αν σκεφτείς ότι το LOL μερικούς μήνες πριν είχε 70 εκατομμύρια accounts. Εννοείται ότι μέσα σε αυτά τα νούμερα συμπεριλαμβάνονται και τα διπλά/τριπλά accounts που έχουν ορισμένοι. Δεν είναι unique παίκτες, αλλά και πάλι το νούμερο είναι πολύ καλό για τον λίγο χρόνο που κυκλοφορεί ;)

Για mobiles δεν ξέρω κατά πόσο είναι εφικτό γιατί και οι 5" δεν είναι αρκετές. Αυτή είναι iPad version και λογικά θα βγάλουν και για android tablets στο μέλλον.

Link to comment
Share on other sites

Yeap είναι μεγάλο νούμερο αν σκεφτείς ότι το LOL μερικούς μήνες πριν είχε 70 εκατομμύρια accounts. Εννοείται ότι μέσα σε αυτά τα νούμερα συμπεριλαμβάνονται και τα διπλά/τριπλά accounts που έχουν ορισμένοι. Δεν είναι unique παίκτες, αλλά και πάλι το νούμερο είναι πολύ καλό για τον λίγο χρόνο που κυκλοφορεί ;)

Για mobiles δεν ξέρω κατά πόσο είναι εφικτό γιατί και οι 5" δεν είναι αρκετές. Αυτή είναι iPad version και λογικά θα βγάλουν και για android tablets στο μέλλον.

αν τα νουμερα ειναι οπως τα λεει η εταιρια οτι ειναι, και παει οντως τοσο καλα το παιχνιδι, ειμαι σιγουρος οτι δεν θα θα τσιγκουνευτει καθολου για να το προωθησει και στα mobile!

Γιατι οχι ρει? Το καινουργιο ipad εχει αρκετα μεγαλη οθονη για να παιξει το παιχνιδι, που θα μπορουσε να χαλαγε η δουλεια?

Link to comment
Share on other sites

αν τα νουμερα ειναι οπως τα λεει η εταιρια οτι ειναι, και παει οντως τοσο καλα το παιχνιδι, ειμαι σιγουρος οτι δεν θα θα τσιγκουνευτει καθολου για να το προωθησει και στα mobile!

Γιατι οχι ρει? Το καινουργιο ipad εχει αρκετα μεγαλη οθονη για να παιξει το παιχνιδι, που θα μπορουσε να χαλαγε η δουλεια?

A λάθος διατύπωση τότε, εννοούσα τα Smartphones εγώ ρε. Εννοείται ότι στα tablets θέλει να το προωθήσει ;)

Link to comment
Share on other sites

Και σε Android παίζει αλλά θέλει pc κοντά για να το streamαρει στο tablet :P

Btw το δοκίμασα σε Windows 8.1 tablet, την κανονική έκδοση για pc, και μια χαρά έπαιζε με touch μόνο.

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now