katsu

Στις 23 Αυγούστου η κυκλοφορία του Sacred 3

Recommended Posts

[NEWS_IMG=Στις 23 Αυγούστου η κυκλοφορία του Sacred 3]http://www.hwbox.gr/images/metro/news_images/rpg4.png[/NEWS_IMG]Μαζί με νέο gameplay trailer.

Μετά από μία μικρή παύση με το Sacred Citadel, η σειρά επιστρέφει στο παλιό γνώριμο RPG με το Sacred 3. Σύμφωνα με ανακοίνωση της εκδότριας εταιρίας Deep Silver, το νέο instalment θα είναι κοντά μας στις 26 Αυγούστου. Αν και οι προηγούμενοι τίτλοι αναπτύχθηκαν από την Ascaron, το Sacred 3 είναι μία δουλειά της Keen Games, η οποία αφήνει το στίγμα της δίνοντας στο παιχνίδι μία πιο Hack ʽnʼ Slash μορφή, πράγμα που γίνεται αντιληπτό από το trailer. Αν και θα το δείτε και μόνοι σας, το trailer μας δίνει μια γεύση από τα class που θα μπορούμε να διαλέξουμε: Seraphim, Ancarian, Khukuhru, Safiri και το ολοκαίνουριο Malakhim. Τέλος η εταιρία αποκάλυψε ότι τη μέρα της κυκλοφορίας θα είναι διαθέσιμο και το Underworld Story DLC, που θα μας οδηγήσει σε ένα μυστηριώδη πύργο όπου θα έρθουμε αντιμέτωποι με ένα γνώριμο πρόσωπο από το Sacred 2.

<iframe width="853" height="480" src="//www.youtube.com/embed/skMsZyNN21A" frameborder="0" allowfullscreen=""></iframe>

Διαβάστε περισσότερα εδώ...

Link to comment
Share on other sites

εχω τερματισει το Sacred Citadel, δεν ειναι κανενα ουαου παιχνιδι αλλα ειναι διασκεδαστικο, απλο, και με αρκετα ωραια ιστορια.

Αρα κατι μου λεει οτι αυτο θα ειναι ακομα πιο ωραιο! Μου αρεσει που δεν εχει πολλα φρου φρου να γεμιζει το ματι, αν και παιχνιδια τετοιου στυλ ακολουθουν αυτην τη σταση απεναντι στον gamer, χανοντας σε παρα πολλα αλλα πραγματα που ειναι πιο συμαντικα για αυτες τις κατηγοριες.

Ειναι ενα Must play παιχνιδι παντως.. Δεν θα χαθει η ευκαιρια να παιχτει, μεχρι τοτε αναμονη!

Link to comment
Share on other sites

εχω τερματισει το Sacred Citadel, δεν ειναι κανενα ουαου παιχνιδι αλλα ειναι διασκεδαστικο, απλο, και με αρκετα ωραια ιστορια.

Αρα κατι μου λεει οτι αυτο θα ειναι ακομα πιο ωραιο! Μου αρεσει που δεν εχει πολλα φρου φρου να γεμιζει το ματι, αν και παιχνιδια τετοιου στυλ ακολουθουν αυτην τη σταση απεναντι στον gamer, χανοντας σε παρα πολλα αλλα πραγματα που ειναι πιο συμαντικα για αυτες τις κατηγοριες.

Ειναι ενα Must play παιχνιδι παντως.. Δεν θα χαθει η ευκαιρια να παιχτει, μεχρι τοτε αναμονη!

Μέχρι τότε hearthstone και ξερό ψωμί, κανόνισε σε έχω χάσει δεινόσαυρε :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι τότε hearthstone και ξερό ψωμί, κανόνισε σε έχω χάσει δεινόσαυρε :hehe:

χεχε γινεται και αυτο! κατσε τωρα θα χτυπησουμε τα ακουστικα θα γινεται πιο σωστο το παιχνιδι :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now