Νικος βολανακης

κάρτα γραφικών στα 150 ευρώ

Recommended Posts

Καλησπέρα και Χρόνια πολλά έχω ξανακάνει θέμα και ζητάω συμβουλές για να φτιάξω ένα gaming pc στα 500 ευρώ.Κατέληξα σε επεξεργαστή amd 6300 και την 970 board ,τα λεφτά που μπορώ να διαθέσω για κάρτα γραφικών είναι στα 150 ευρώ και μου πρότειναν στο άλλο θέμα την R9 270 Sapphire Radeon R9 270 2GB Dual-X Boost OC (11220-00-20G) | Skroutz.gr - VTX3D Radeon R9 270 Dual X-Edition, 2048 MB DDR5, DP, HDMI ( VXR9 270 2GBD5-DHXV2 ), AMD R9 270, AMD, Κάρτες Γραφικών, HardWare, Ηλεκτρονικό Κατάστημα Ψηφιακής Τεχνολογίας .Είναι όντως η πιο δυνατή κάρτα γραφικών που υποστηρίζει η 970 board στα συγκεκριμένα λεφτά?ή υπάρχει ακόμα πιο δυνατή ?Δυστηχώς δεν μπορώ να διαθέσω πάνω από 150 ευρώ,ευχαριστώ εκ των προτέρων !

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει περιορισμός από την μητρική. Ότι pcie κάρτα θέλεις βάζεις.

Μια sapphire 270 πάντως ναι, είναι ότι πιο δυνατό μπορείς να αγοράσει new σε αυτά τα χρήματα αυτό τον καιρό.

Link to comment
Share on other sites

Μου είπαν να πάω για την msi r9 270 και αποφάσισα να δώσω το 30αρι επιπλεόν γιατί μου είπαν ότι έχει διαφορά μεγάλη..είμαι ανάμεσα σε αυτές τις τρεις Ηλεκτρονικό Κατάστημα Ψηφιακής Τεχνολογίας τι να πάρω?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now