at_bedroom

Compat Digital Camera's των 200 με 250e

Recommended Posts

[wrapleft]http://www.hwbox.gr/images/imagehosting/1492546504490f.jpg[/wrapleft]Μιας και τα Χριστούγεννα πλησιάζουν απειλητικά και είμαστε έτοιμοι να κατακλύσουμε της αγορές για τα ψώνια μας, το Gizmodo έκανε ένα mini-review με compact digital cameras των 10mp που κοστίζουν από 200 μέχρι 250 ευρώ. Οι διαγωνιζόμενει είναι οι εξής: Samsung TL9, Nikon SD790, Sony W170, Panasonic FS20, Kodak M1093.

psshootout.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε πριν από μερικές ώρες η Kodak M763 με τα 7.1MP... την πήρα από το CrazyU [sportcaster_mode: on]jaco μακρυνή πάσα στον vouda να τα χώσει[sportcaster_mode: off] με 70 ευρόπουλα...

Επειδή είμαι στην δουλειά τράβηξα μερικές και μου φαίνονται μια χαρά... εξάλλου ψηφιακή δεν είχα, είναι η πρώτη οπότε δεν έχω μέτρο σύγκρισης...

αλλά μόνο και μόνο που κάθε φορά που τραβάω μια φωτογραφία και σκέφτομαι την τιμή της είμαι ικανοποιημένος... :hehe:

Link to comment
Share on other sites

[sportcaster_mode: on]jaco μακρυνή πάσα στον vouda να τα χώσει[sportcaster_mode: off]

πιάνει την πάσα ...42-16502666.jpg... σουτάρει πάνω από το τοίχος...Picture%2013_2.larger.jpg..και...

goaaaaaaaaaaal goal.jpg

(έλεος ξεφτιλισμένη quest)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now