esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Αυτη ειναι μια 260gtx ...

attachment.php?attachmentid=3291&stc=1&d=1258811800

Δυστυχως δε συνηλθε ουτε με αυτη τη διαδικασια. Απο τη στιγμη που την ξεπαγωσαμε απο το LN2 , δεν ξαναναψε . Τασεις δινει παντου κανονικα που μετρησα.

Να της βαλουμε και πατατουλες παρεα μηπως και ???? :hehe::hehe:

0.jpg

0.jpg

0.jpg

0.jpg.a398e3bbbbab032a1151559b15f04b59.j

Link to comment
Share on other sites

Λέω να ανοίξουμε ένα θρεντ με τίτλο " Ποιος συμφωνεί να πάρουμε τις μνήμες του Σόφο" κανονικά ψηφοφορία και τέτοια. Τουλάχιστον να πάνε σε χέρια που θα μείνουν ζωντανές...:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Stealth σόρρυ κιόλας που σε ρωτάω αλλά ήμουν περίργος όλο αυτόν τον καιρό που διαβάζω τα ποστς σου και με όλο το σεβασμό προς το πρόσωπό σου, αλλά γιατί κάθε φορά που γράφεις κάτι οτιδήποτε πάντα στο τέλος γράφεις stealth? Αφού φαίνεται το όνομά σου δίπλα. Φιλικά Θανάσης.

Link to comment
Share on other sites

Πριν πολυ καιρο ειχα δει εναν Εγγλεζο που υπεγραφε τα κειμενα του και μου φανηκε σωστο, απο τοτε μου εμεινε κουσουρι*.:hehe::hehe:

*Κουσουρι=Συνηθεια,Ελαττωμα.

btw, Γιαννης εδω.

stealth

Link to comment
Share on other sites

οκ Γιάννη. Ότι πεις δεν στο είπα για κακό. Απλώς μου φάνηκε πολύ περίεργο. Κουσούρι λέμε κι εμείς εδώ και επίσης και στα 3 τα χωριά μου.

Link to comment
Share on other sites

:yum:Φυλαξε μου μια μεριδα μπουτι.:D :D

stealth

Εχε το νου σου ...ισως εχει και μερικα κοκκαλακια (τσιπακια) μεσα . :(....

Το πακετο ειναι ΟΚ επιτελους ! Τη Δευτερα βαζω και τις μονωσεις κλπ ... και Τριτη ή Τεταρτη στο στελνω . :handshake...

4824b08010764fa3.jpg

:D :D :D :D :D :D

Παλι καλα που βρηκες . :):)

Link to comment
Share on other sites

Το πακετο ειναι ΟΚ επιτελους ! Τη Δευτερα βαζω και τις μονωσεις κλπ ... και Τριτη ή Τεταρτη στο στελνω .

Γιουπιιιιι...Θα φαει η μυγα σιδερο και το κουνουπι ατσαλι, θα δεινοπαθεισουν οι Celeron.

Θελω να μου εξηγησεις λιγο το VCore mod για την P4C800.

P4C800 E Deluxe Vcore mod, Vdrop mod, Vmem mod. - XtremeSystems Forums

stealth

Link to comment
Share on other sites

Έχω κι εγώ μια P4C800-E με ένα Ρ4 ΗΤ πάνω. Κάνει τπτ αυτή ή @@...Έχω και κάτι celeron στο μαγαζί. 3-4 κομμάτια.

H μοντα λες?Δεν ξερω θα μας πουν τα παιδια.

Η μητρικη μπορει να δωσει μεχρι 1.95Vcore αν θυμαμαι καλα, για τους Ρ4 φτανει αλλα για τους Celeron δεν ειναι αρκετο.Εχουν και αρκετο vdroop οποτε ισως χρειαστει και αυτη η μοντα.

stealth

Link to comment
Share on other sites

Γιουπιιιιι...Θα φαει η μυγα σιδερο και το κουνουπι ατσαλι, θα δεινοπαθεισουν οι Celeron.

Θελω να μου εξηγησεις λιγο το VCore mod για την P4C800.

P4C800 E Deluxe Vcore mod, Vdrop mod, Vmem mod. - XtremeSystems Forums

stealth

Οπως τα λεγαμε χθες για τα mod.

Το vcore mod θελει ενα trimmer 50K .

Στη μια του μερια κολλας ενα καλωδιο που αυτο παει στο 8ο pin οπως φαινεται στη φωτογραφια (κατω κοκκινο καλωδιο) .Στην αλλη μερια του παει στη γειωση .

Οσο μικραινει η αντισταση , αυξανεται το vcore.

Link to comment
Share on other sites

H P4C800 δεν ήταν τόσο καλή μητρική παιδιά, "προβληματάκια" με τις μνήμες. Αν θέλετε ASUS μητρική για Pentium 4, πάρτε P4P800 άφοβα. ;) Ή ακόμα καλύτερα αν βρείτε κάτι σε Abit IC7 ή IC7-G. Όχι την MAX 3.

Link to comment
Share on other sites

H P4C800 δεν ήταν τόσο καλή μητρική παιδιά, "προβληματάκια" με τις μνήμες. Αν θέλετε ASUS μητρική για Pentium 4, πάρτε P4P800 άφοβα. ;) Ή ακόμα καλύτερα αν βρείτε κάτι σε Abit IC7 ή IC7-G. Όχι την MAX 3.

Eχω και μια P4P800 SE.:D:D

stealth

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now