Recommended Posts

Χαιρετώ το forum...Λοιπόν, ξέμεινα από υγρό υδρόψυξης, τι προτείνετε να βάλω; Να πάω σε φαρμακείο για WFI; Σκέτο απεσταγμένο; Δεν θα μπορέσω να πάρω υγρό ούτε από Πλαίσιο γιατί δεν έχουν απότι έμαθα το πρωί(πήρα τηλ μην πηγαίνω τσάμπα), και απο eshop θα ρθει μεθαύριο+, ενώ εγώ πρέπει στήσω τα νερά αύριο :$.. γιατί ακολουθεί bench season, τώρα που πιάσαν και οι ζέστες :)...

thanks!

Link to comment
Share on other sites

JC: Μπα δεν έχω ιδιαίτερη προτίμηση στα χρώματα, βασικά απλά θέλω να βρω σήμερα να βάλω είτε απεσταγμένο είτε κάτι αλλό που μπορώ να το βρω, γιατί το υγρό θα΄ρθει από βδομάδα όπως είπα...

Κοπρίτης: thanks για το link man, εδώ όμως fesser one και Fluid XP δύσκολο να βρω, και μάλιστα σήμερα :P.. τουλάχιστον στα μαγαζιά που έψαξα, αν ξέρει κανείς από που μπορώ να βρω, εκτος εξωτερικού, feel free to answer ;).. WFI έχει δοκιμάσει κανείς; Έχω διαβάσει ότι κάνει καλή δουλειά σε σχέση με τα UV του εμποριού..

Link to comment
Share on other sites

Feser Oner αν δεν κάνω λάθος πουλά το xtreme στον Πειραιά.

Ναι δεν το διευκρίνισα..Θεσσαλονίκη είμαι. Τα Fesser View που έχει το eshop, έχουν καμια σχέση με τα Fesser One, ή είναι μούφες;

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now