Vasilis 07

Panel 5.25".Προτάσεις ?

Recommended Posts

Μετά την επιλογή νέου case (stacker 831) λέω να βάλω και κάποιο panel.Μετά από ψάξιμο έχω στα υπόψιν τα παρακάτω τα οποία όμως εδώ δεν βλέπω να είναι διαθέσιμα πλέον.

Scythe Panel 5.25" Kama Meter SCKM-1000

Coolermaster Musketeer 2

Κάθε βοήθεια ευπρόσδεκτη

Link to comment
Share on other sites

Φιλαρακι γιατι δεν βαζεις το aerocool v12 με την οθονη αφης?

Καλύπτει 2 θέσεις 5.25.Εμφανισιακά δεν μου αρέσει,αλλά το κυριότερο δεν εμπιστεύομαι την τεχνολογία αφής ειδικά σε πάνελ.

Link to comment
Share on other sites

ενταξει το οτι καλυπτει δυο θεσεις ισως ειναι μειωνεκτημα

ενταξει εμφανισιακα γουστα ειναι εγω στο προτεινα γιατι το εχω κ εκτως απο οτι ειναι παρα πολυ καλο και ευχριστο το κουτι μου εχει δειξει παρα πολυ

τεσπα εσυ το θελεισ να ρυθμιζεις ανεμηστηρες η να εχει θυρες card reader κτλ?

Link to comment
Share on other sites

Καταρχην ναι, για ποιο λογο το θες? για τα expansion slots, για fan controlls, για system info..

Γιατι οχι καποιο δυο θεσεων?? Το stacker εχει αφθονο χωρο μπροστα και θα ειναι κ πιο εργονομικα!

PS: Καλοριζικο κ το case, καλες μοντες!! :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Για fan controll και system info το θέλω.

Ξέρει κανείς που θα βρώ το Scythe Panel 5.25" Kama Meter SCKM-1000 ? (έχει καλές κριτικές).

PS: Καλοριζικο κ το case, καλες μοντες!! :D:D:D

Ευχαριστώ Σπύρο.Το θέμα είναι πώς αν και το παράγγειλα στις 12 το μεσημέρι ακόμα το Πλαίσιο δεν έχει στείλει επιβεββαίωση...:whistling:

Link to comment
Share on other sites

Λες να ξεπουλησε??? :que:...

θες να παραγγειλεις απο εξωτερικο? να κοιταξουμε κ εκει αμα ειναι.. Σαν εναλλακτικη το ZALMAN ZM-MFC2 FAN CONTROLLER τι σου λεει?

Η το NZXT SENTRY το οποιο δινει κ κανα δυο πληροφοριες παραπανω αλλα ελεγχει ενα fan λιγοτερο

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν αν και θα μπλέξω λίγο με το cable management αποφάσισα να πάρω ένα πάνελ Είμαι ανάμεσα σε αυτά τα 2.Ακούω γνώμες πιό πολύ για θέμα εμφάνισης αφού λειτουργικά και τα 2 ίδια είναι

E-SHOP.GR: AEROCOOL DOUBLE BAY PANEL MODERN V BLACK

E-SHOP.GR: SCYTHE KM01-BK-5.25 KAZE MASTER BLACK

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now