Seaside

EIZO S2202WH-BK 22'' LCD BLACK

Recommended Posts

Τη συγκεκριμένη δεν την έχω δει, αλλά σε γενικές γραμμές οι Eizo είναι ένα (ίσως και περισσότερα...) κλικ πάνω από τις υπόλοιπες. Αυτό που δε βλέπω όμως είναι η εγγύηση 0 Pixel που δίνει η Ελληνική αντιπροσωπεία και μόνο! Μήπως είναι παραεισαγωγή; Για ψάξε το λίγο.

Link to comment
Share on other sites

Ναι, είναι η Media Vis A.E. Καλύτερα πάρε ένα τηλέφωνο και ρώτα τους. Εγώ πάντως εδώ, δε βλέπω το eshop

Edit: Πάντως τώρα που είδα τα χαρακτηριστικά της, είναι ΤΝ... Εγώ δε θα την έπαιρνα. Καλύτερα να πάρεις ένα καλό πάνελ από άλλη εταιρία, παρά ΤΝ από Eizo. Όσο καλύτερα κι αν είναι, δε νομίζω να φτάνουν τα άλλα...

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για το tip και για το χρόνο σου.

P.S. Εχω ήδη 2 26άρια με SIPS. Και σκεύτομαι και για 30άρι. Απλά με προβληματίζει που "ακούγεται" στο NET οτι το DVI θα καταργηθεί και θα καθιερωθεί μονο το DP. Μετά θα θέλουμε αντάπτορες. DELL 3008WFP αν και είναι κορυφαία δεν θα την επέλεγα για παιχνίδια.

Edited by Seaside
Link to comment
Share on other sites

30άρι είπαμε, υπάρχει ένα, αλλά κάνει μια περιουσία. Δεν πιστεύω να μπορείς να πάρεις το XL30, ενώ το αμέσως επόμενο της NEC είναι και αυτό τσουχτερό. Μετά ξέχνα τη DELL, δυστυχως δεν ειναι καλη. Πας στη δικια μου - 305Τ.

Οσο για το 22αρι, noway TN αν θες να δωσεις χρημα.

Link to comment
Share on other sites

Γιώργο αν μπορούσα να πάρω ενα XL30 και 2 XL24 ή 26 καλά θα ήταν. Αλλα δυστυχώς δεν γίνεται. Οταν είδα οτι έχει 14μπιτη παλέττα κάτι έπαθα κι εγώ.

Είναι ωραίο το άτιμο.

Link to comment
Share on other sites

Οταν είδα οτι έχει 14μπιτη παλέττα κάτι έπαθα κι εγώ.

Φαντάσου τι θα πάθαινες αν έβλεπες τη 16bit παλέτα... κι αν γλίτωνες, θα το πάθαινες από την τιμή... :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now