bloody.k

κολληματα στο cod6

Recommended Posts

παιδια εδω και καιρο εχω προβλημα με το cod..(αυθεντικο παντα,mp και sp)μου κολαει στα loading για αρκετη ωρα και μετα με βαζει στο παιχνιδι και ακομα χειροτερα μερικες φορες crashαρει..μπορειτε να μου δωσετε καποια λυση??cpu και gpu ειναι defaults..frown.gif

Link to comment
Share on other sites

εχω κανει 3 φορες install..το πηρα απο εναν φιλο μου το εγκατεστησα παλι τα ιδια..σε αλλο pc δεν το χω βαλει γιατι στο λαπτοπ μου λεει failed to install user script..

Link to comment
Share on other sites

drivers ειναι up-to-date..το συστιμα ειναι σταθερο..και αυτο το πραγμα δεν γινετε σε κανενα αλλο game..

Δοκιμασε παλαιοτερους, σοβαρα. Ποτε δεν ξερεις τι κουλαμαρες εχουν κανει, για δες!

Link to comment
Share on other sites

εχω δοκιμασει και με παλιοτερο στην gpu.. τα ιδια..μπορει να φταινε τα windows?? γιατι αρκετες φορες μου βγαζει και το εξης error στο directx: DirectX encountered an unrecoverable error.Chech the readme for possible solutions.

Link to comment
Share on other sites

οταν λες απο ms? και δεν μου βγαζει παντα αυτο..αλλες φορες λεει η εφαρμογη σταματησε να λειτουργει..εχω σπασει ενα ποντικι απο τα νευρα μου..να θες να παιξεις private σε lan και να crasharei το cod..:@

Link to comment
Share on other sites

οταν λες απο ms? και δεν μου βγαζει παντα αυτο..αλλες φορες λεει η εφαρμογη σταματησε να λειτουργει..εχω σπασει ενα ποντικι απο τα νευρα μου..να θες να παιξεις private σε lan και να crasharei το cod..:@

ms=microsoft!

Link to comment
Share on other sites

το καταλαβα οτι ειναι η microsoft απλα δεν καταλαβα τι ακριβως ενοουσες..τελως παντων εκανα install το directxαπο τον φακελο του παιχνιδιου,το κατεβασα τιποτα..εψαξα και στο google καποιες λυσεις αλλα παλι τιποτα..θα δοκιμασω αυριο και κατι τελευταιο να δουμε..:(

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now