Recommended Posts

GpuTool

φιλε μου με την καμία, αποκλείεται ποιον ανεμιστήρα?εφτασες 925 πηρηνα και μνημες 1615 με αέρα στην 295?η καποιο λάθος κανεις που σιγουρα η κατι δεν κάνεις καλα η δεν σου δουλευει το πρόγραμμα η παιζεις με άζωτο που και πάλι δεν προκειται να παει εκει ειδικα τις μνημες αλλα και το core που να στην δωσει η nvidia handpicked!;..:)

φιλικα !

για άνοιξε ενα gpuz να δουμε τη συμβαινει !

μηπως δεν πατάς apply οταν ανεβάζεις το core η τις μνημες στο πρόγραμμα?

Link to comment
Share on other sites

Με αερα ειναι με την μαμα ψυκτρα και εμενα μου φαινοντε περιεργα τα αποτελεσματα να κλοκαρει τοσο ψηλα γιαυτο θα ελεγα χρειαζομαι λιγο βοηθεια μηπως κατι δεν παιζει καλα . παρακατω εχω και το gpu-z ανοικτο και το stability test το furmark να τρεχει

gpu 14.gif

gpu 14.gif

gpu 14.gif

57fd075fd31dc_gpu14.gif.5811e1e2d1567eb6

Link to comment
Share on other sites

Tελικα δεν βγαζει 3dmark σε αυτες τις συχνοτητες αλλα σε νορμαλ 700-1500-1200 και εγω χαρηκα! Αλλα το περιεργο ειναι οτι βγαζει το furmark που ειναι τεστ σταθεροτητας πως γινετε αυτο

Link to comment
Share on other sites

Tελικα δεν βγαζει 3dmark σε αυτες τις συχνοτητες αλλα σε νορμαλ 700-1500-1200 και εγω χαρηκα! Αλλα το περιεργο ειναι οτι βγαζει το furmark που ειναι τεστ σταθεροτητας πως γινετε αυτο

ε μα λογικο ειναι φάνηκε πολλη τρελό!

αλλη φορα να βαζεις vantage η κανα 06 να σιγουρευτείς

τελος κομπλε!!

Link to comment
Share on other sites

76 FPS για τέτοια ανάλυση και κάρτα χωρίς AA δεν είναι λίγο?

Aυτο λες? που να δεις που με default συχνοτητα η καρτα και τον επεξεργαστη στα 4200 βγαζει στο 3dmark06 25000 ποντους και οταν την δουλευω 700-1500-1200 βγαζει 16000 ακομα δεν εχω βγαλει ακρη αλλα που θα παει θα την βρω

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now