nick2crete

BIGWATER 760I LCS + εξτρα ψυγειο

Recommended Posts

Σκεφτομαι να παρω αυτο το ετοιμο μια που το πισι βρισκεται στο living room του σπιτιου & με βολευει παρα πολυ η εξοικονομηση χωρου ..(περισσοτερα εδω )

Εχω διαβασει καποια reviews και εστιαζουν στο μικρο ψυγειο και στην αναγκη μεταφορας του ζεστου αερα εξω απο το κουτι με καλο vendilation..

Eρωτηση προς τους γνωστες..,εχω ενα ψυγειο που παιρνει ρακορ 1/2 ιντσας και καθεται..προφανως μπορω να το κατσω κι αυτο στο κυκλωμα..ετσι δεν ειναι..?

Θα πρεπει να βρω ομως συνδεσμους απο 1/2 ιντσα σε 3/8 της ιντσας που χρησιμοποιει το ΤΤ...υπαρχει κατι τετοιο..??

Εσεις τι λετε..?

Link to comment
Share on other sites

Βασικά με τα ίδια χρήματα ή και λίγα παραπάνω δεν μπορείς να φτιάξεις ένα custom? πιστεύω ότι θα είναι καλύτερα... και εγώ ψάχνομαι αυτή την περίοδο και αυτό το συμπέρασμα έχω βγάλει...

Link to comment
Share on other sites

Εχω ηδη ενα κομπλε απο περισυ και καθεται..:( το μπλοκ ειναι λιγο γρατζουνισμενο και την αντλια δεν την εμπιστευομαι πολυ..

.. βλεπεις το κουτι μου HEROICHI CI-6A19 δεν εχει και τους περισσιους χωρους...ασε που αυτη ιστορια με τα λαστιχα κτλ με κουραζουν μονο που το σκεφτομαι..φωναζει κι η γυναικα.:whistling: ..ενω το αλλο πατ κιουτ η δουλεια..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now