Nomad

BAD COMPANY 2

Recommended Posts

Παιδιά έχω ένα προβληματάκι στο παιχνίδι. Ενώ πατάω new game και παίζω κανονικά, αν πατήσω exit game και μετά ξαναμπώ δεν κρατάει τα save... Δηλαδή πατάω resume game και τίποτα.

Ξέρει κάποιος λύση??

Link to comment
Share on other sites

Ειναι γραμμενο το παιχνιδι σου?Αν οχι κανε απεγκατασταση και κανε install σε δικο σου διαφορετικο φακελο.Σε πολλους δουλεψε ετσι.

Link to comment
Share on other sites

To παιχνίδι το πέρασα στο pc μου από το σκληρό ενός φίλου. Δεν το έκανα install στο προκαθορισμένο σημείο του C αλλά στον δεύτερο σκληρό που έχω σε δικό μου φάκελο αλλά και πάλι τίποτα...

Link to comment
Share on other sites

Αυτο το προβλημα το εχουν πολλοι αλλα λυσεις λιγες.Εγω το διορθωσα κατεβαζοντας ενα κρακ φιξ που ειχε μεσα αρχοια txt και διορθωσαν το προβλημα.Ψαξε σε κανα torrent.

Link to comment
Share on other sites

Καλά έλεος, το συγκεκριμένο παιχνίδι είναι γεμάτο bugs... Έλυσα το πρόβλημα με τα save κατεβάζοντας κάτι αρχεία τα οποία πέρασα στο game folder, αλλά τώρα αντιμετωπίζω πρόβλημα με το πληκτρολόγιο και το ποντίκι. Π.χ ενώ πατάω το D για να κινηθεί ο χαρακτήρας δεξιά αυτός κινείται παρατεταμένα προς τα αριστερά...!!!!!! Διαβάζοντας στο google διαπίστωσα πως και πολλοί άλλοι χρήστες έχουν το ίδιο πρόβλημα.

Αν κάποιος γνωρίζει κάτι σχετικό αν με ενημερώσει. :)

Link to comment
Share on other sites

official είναι. Γενικότερα το game είναι πολύ καλό αλλά υποφέρει από bugs αρκετά!!!

Άπειροι gamers έχουν προβλήματα με το BC2

Link to comment
Share on other sites

και με το patch δεν εχει διαφορά πάλι bugs έχει πατάω g για granade δεν δείχνει να πετάει τίποτα και ξαφνικά γίνετε ενα μπαμ εκει που υποτιθετε πως την πεταξα και το ιδιο με το gl ... :(

Link to comment
Share on other sites

δοκιμασε να παιξεις με αλλες ρυθμισεις στο παιχνιδι (αλλη αναλυση, λιγοτερα φιλτρα), ισως να μην ειναι του παιχνιδιου αυτο το προβλημα. Ακομα και αλλους drivers

Link to comment
Share on other sites

1 antialising έχει όταν παίζεις το παιχνίδι με DX9.

Πήγαινε στα settings του παιχνιδιού στα έγγραφά μου και στην επιλογή DX αν το hardware σου υποστηρίζει DX10 ή DX11 γράψε 10 ή 11 αντίστοιχα.

Τότε το antialising θα πάει μέχρι και 8

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now