geo1962

Οδηγός για Άψογο Postάρισμα Υπάρχει;

Recommended Posts

Παιδιά καλησπέρα

Θέλω να ρωτήσω εάν γνωρίζει κανείς, πού μπορώ να βρω στο forum οδηγίες χρήσης στα ελληνικά, για το πώς ανοίγουμε π.χ. ένα νέο θέμα.

Προσωπικά, με ενδιαφέρει ολόκληρη η σελίδα με τον τίτλο «Νέο Θέμα», αλλά εάν δεν υπάρχει σχετικός οδηγός, μπορεί κάποιος να βοηθήσει λέγοντάς μου, πώς δουλεύουν τουλάχιστον τα «κουμπιά», από το «Εισάγετε Link» έως το «Δημοσίευση ενός You Tube video σε αυτό το forum.»;

Link to comment
Share on other sites

πού μπορώ να βρω στο forum οδηγίες χρήσης στα ελληνικά, για το πώς ανοίγουμε π.χ. ένα νέο θέμα.[/b].»;

«Πολύ ωραία!!!»:bravo::bravo:

Μετά από αυτό τον άψογο οδηγό στα «ελληνικά», μήπως έχετε να μου προτείνετε κάποιον και στα «αγγλικά»…;:hysterical:

Link to comment
Share on other sites

«Πολύ ωραία!!!»:bravo::bravo:

Μετά από αυτό τον άψογο οδηγό στα «ελληνικά», μήπως έχετε να μου προτείνετε κάποιον και στα «αγγλικά»…;:hysterical:

Στα ελληνικά οδηγός για άψογο ποστάρισμα, στο παρόν forum δεν υπάρχει. Τουλάχιστον δεν τον βλέπω εγώ...

Θα μπορούσες να είσαι και πιο ευγενικός και όχι ειρωνικός, με αυτούς που προσφέρονται να σε βοηθήσουν...

Link to comment
Share on other sites

Καλά, από πότε το humor (χούμορ, όχι χιούμορ), θεωρείται ειρωνεία…;

Ίσως… (αν και δεν το συνηθίζω), να ειρωνευόμουν, εάν γνωριζόμαστε και είχαμε κάτι να «χωρίσουμε»…

Παρʼ όλα αυτά, εάν «μου τη λες» από έπαρση και μόνο, απλά σου επαναλαμβάνω πως ήταν ένα αστείο· εάν όμως «βρήκες» τόσο άστοχο το αστείο μου, τότε, ζητώ ειλικρινά συγνώμη, γιατί δεν είχα πρόθεση να πικράνω κανέναν.

Link to comment
Share on other sites

Ε τότε εντάξει καμία παρεξήγηση και όλα καλά...:)Και δεν χρειάζετε συγνώμη..Το προηγούμενο ποστ μου φανηκε ειρωνικό...και μάλλον δεν ήταν...

Ψάξε και συ καλύτερα άμα θες...Εγώ δεν βρήκα κάτι στα ελληνικά εδώ μέσα...:)

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει οδηγός για άψογο ποστάρισμα, επειδή πολύ απλά δεν υπάρχει άψογο ποστάρισμα. :P

Που ακριβώς έχεις κολλήσει και θές βοήθεια? ή τι εννοέις άψογο ποστάρισμα?

Όλα τα θέμματα έχουν τίτλο, κυρίως θεμα και άμα θέλεις βάζεις και tags.

Απο κέι και πέρα, τα εικονίδια και όλα τα υπόλοιπα έιναι θέμα του καθενός.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now