phil

Να σου ζησει ο γιος Ανεστη(junior 21) !!!!

Recommended Posts

μολις μπήκα σπίτι... η κουραση απλα λαμπει δια της απουσίας της όταν έχεις ζήσει πραγματικά την πιο ευτιχισμένη μέρα της ζωής σου....

οσο και να σας προσπαθήσω να σας περιγράψω το συναίσθημα, απλά δεν περιγράφεται!!!!

ο μικρος είναι απίθανος, πανέμορφος και με πολύ μαλλάκι punk stule :hehe: γεννήθηκε στις 9.30 το πρωί, είναι 3560 γραμμάρια (α ρε Φιλ, με τους αριθμούς δεν παίζεσαι) χαίρει άκρας υγείας και το ίδιο και η μαμά του που άφησα για λίγες ώρες με βαριά καρδιά

πραγματικά σας ευχαριστώ μέσα από τα βάθη τις καρδιάς μου για τις ευχές σας. Εύχομαι σε όλους τους γονείς να χαίρονται τα παιδάκια τους (και τις οικογένειές τους) και σε όσους δεν έχουν να ζήσουν αυτή την στιγμή κάποια στιγμή στην ζωή τους, είναι πραγματικά δώρο Θεού :)

Edited by junior-21-
wrong weight
Link to comment
Share on other sites

ooo...να σας ζήσει Ανέστη :D εύχομαι οτι καλύτερο για τον μπόμπιρα και για σας, να τον χαίρεστε και πάντα υγεία :)

...άντε ακολουθω εγώ τώρα η καλή μου μπήκε στον μήνα της!!

Link to comment
Share on other sites

πωωω σε 16 χρονάκια πες του θα μου γνωρίσει συμμαθήτριες... το κλείνουμε από τώρα xexe

έστειλα mail στην pampers και ετοιμάζουν version για σας, μιας και ετοιμάζεται κ ο mortis...

44d19b532bfa85.jpg

Edited by voudas
Link to comment
Share on other sites

Aνέστη να σας ζήσει και μακάρι τα όνειρά του να γίνουν πραγματικότητα....Τις θερμότερες ευχές μου για το νέο μέλος της οικογένειας και το νέο έτος που έρχεται....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now