mortisboy

Ο phil 1ος στην Ελλάδα και 20ος στην παγκόσμια κατάταξη HWBOT

Recommended Posts

Πολλά μπράβο φίλε :T: μετά απο πολλές αναποδιές και απώλιες δεν το έβαλες κάτω και τελικά τα κατάφερες επειδή πραγματικά το κάνεις γιατί το γουστάρεις!!

Πολλά συγχαρητήρια και εύχομαι και 10δα, άντε και με μια καλή μπουκάλα :D

114d28fccb0afad.jpg

114d28fccb1d495.jpg

P.S Αντε παλιόγρια hipro που 'σε, σε έχουνε περάσει όλοι, πάει σύνταξη πήρες μου φαίνεται :hehe:

Edited by mortisboy
Link to comment
Share on other sites

ωραιος ο phil!! ειχε κανει πολλες προσπαθειες και ειχε και αστερατα κομματια, οποτε του αξιζει αυτη η διακριση!!! :T:

αληθεια τι γινεται με την παλιογρια?? να αρχισουμε να ανησυχουμε?? το γυρισε σε εκδρομες με το ΚΑΠΗ?? :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ παιδια.Βεβαια το οτι καταφερα να περασω τον Γιωργο(Hipro)μετα απο τοσους πολλους μηνες μη συμμετοχης του,λεει απλα οτι ο ανθρωπος δε συγκρινεται.Ελπιζω συντομα να τον δουμε ξανα να συμμετεχει.

Link to comment
Share on other sites

μπραβο αψογος και στην πενταδα:T::bravo::bravo::bravo:

η hiproγρια θα εχει μπλεξει με τα χαρτια για την συνταξει :stars::harhar::harhar::harhar:

εδω μια μετακομισει θελει να κανει και εχει γινει σηριαλ λαμψη και βαλε:$..

Link to comment
Share on other sites

Ο hipro5 την τελευταία φορά που πήγα από εκεί μου έδωσε ένα δαχτυλίδι και μου είπε πάρτο, σειρά σου τώρα... Δεν πολυκατάλαβα τι εννοούσε αλλά ίσως είναι ένα στοιχείο για να μάθουμε γιατί έχει χαθεί...

:P:hehe::hehe::hehe::hehe: Ξεκινάω να γράφω βιβλίο :hehe:

Link to comment
Share on other sites

ΥΓ: Ο hipro5 που χάθηκε ρε παιδιά;

Από ότι έχω καταλάβει όλα αυτά τα χρόνια, ο hipro όταν δεν bench-άρει για ένα χρονικό διάστημα πάει να πει ότι έχει δουλειά. Αν όντως λοιπόν δεν bench-άρει λόγω υπερβολικού φόρτου εργασίας, τότε καλά κάνει. Είναι δύσκολες οι εποχές :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now