George_o/c

NFS Shift - Nordschleife Nurbugring Challenge :D

Recommended Posts

Παίζει κανείς ακόμα αυτό το παιχνίδι; :hehe: Τι θα λέγατε να κάνουμε challenge με ξεχωριστές κατηγορίες αυτοκινήτων (Tier 1-4) και να post-άρουμε τους χρόνους μας;

Link to comment
Share on other sites

Είσαι πολύ αργός μαν... Lotus Elise 357 άλογα - 792 κιλά, Driving Level @ Experienced, Assists Off, Stability Control On, Damage Full, Manual ταχύτητες και πληκτρολόγιο = 7m37sec ;) Το έχω όλο σε video από το loading της πίστας μέχρι το τέλος :D

4614d73a8399f23f.jpg

Link to comment
Share on other sites

Όχι ρε συ προς Θεού!!! :hehe: Δεν είπα ότι αυτός είναι ο χρόνος μου σε αυτό το παιχνίδι, απλώς ήθελα να πω πόσο μεγάλη είναι σαν πίστα και ότι θες ώρα για να βγάλεις ένα γύρο :hehe: Θα δω τι χρόνο έχω κάνει στο Forza Motorsport 2 για να δω αν αξίζει να παίξω καθόλου Shift να σε κοντράρω :P

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν είναι free. Είναι το need for speed shift, το κανονικό παιχνίδι. Απλά ονόμασα το thread Nordschleife Nurbugring Challenge και καλά για να κάνουμε κοντράκια μεταξύ μας :D

Link to comment
Share on other sites

6m50sec με Zonda R ;) Πάω να ξαναδοκιμάσω μια με το Zonda και μετά να δω πως τα πάει και η Bugatti. Όποιος θέλει να συμμετέχει βάζει τα εξής settings:

Driving Setting - Experienced

Assists - Off

Stability Control - On

Damage - Full

4614d73b710a76d0.jpg

Link to comment
Share on other sites

Challenge accepted biatch.

Αλλά παίξε σαν άντρας, όλα assists off, stability control off, κλπ.

Για αρχικούς χρόνους δες από τα vid μου στο youtube.

Σοβαρά ( non-drifting ) runs από αύριο-μεθαύριο, κανονίζουμε και αμάξια stock κοινά.

Link to comment
Share on other sites

Όλα τα assists στο off τα έχω. Μόνο το stability control έχω on. Με keyboard παίζεις; Γιατί με keyboard στο experienced και χωρίς SC είναι υπερβολικά δύσκολο.

Με ποιο αυτοκίνητο θες να ξεκινήσουμε; Αποφάσισε τέσσερα αυτοκίνητα, Tier 1,2,3,4. Φτιαγμένα όσο πάνε όμως για να έχει ενδιαφέρον στις στροφές :D

Για Tier 2 και Tier 4 αντίστοιχα, προτείνω Elise και Zonda R :) Διάλεξε από 1 και 3 :D

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν είναι free. Είναι το need for speed shift, το κανονικό παιχνίδι. Απλά ονόμασα το thread Nordschleife Nurbugring Challenge και καλά για να κάνουμε κοντράκια μεταξύ μας :D

Μονο demo βρήκα σε free.

Thanx man:)

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει καποιος τροπος να σωσω το προφιλ ρε σεις, να μην ειμαι φτου κ απο την αρχη καθε φορα που κανω φορματ??

αμα ειναι να το ξαναξεκινησω, αλλα εχω παλι φορματ στα πλανα :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Τον φάκελο NFS Shift από το my documents κρατάς.

Μετά το install τρέχεις το game κάνεις ένα νέο profile, quit game.

My Documents, και βάλε πάλι το copy από το προηγούμενο save game σου μέσα και θα είσαι ok.

Link to comment
Share on other sites

Μίλησα με τον Πεππίτο στο τηλέφωνο και κανονίστηκε το πρώτο Tier 1 Nurbugring challenge.

Driving Style - Experienced

Και τα δύο Assists - Off

Stability Control - On

Damage - Full

Το αυτοκίνητο που θα χρησιμοποιήσουμε από Tier 1 είναι το Ford Focus ST. Οι χρόνοι θα χωριστούν σε δύο ομάδες. Μία με τελείως εργοστασιακό αυτοκίνητο και μία με full πειραγμένο αυτοκίνητο!

Δεν χρειάζεται να τραβάτε video και τέτοια από τα run σας, αρκεί να ακολουθήσετε τους κανόνες. Assists off, SC on και experienced! Play fair people :D

Link to comment
Share on other sites

<== is installing NFS: Shift

get ready biatches :P

αν θέλετε save game πείτε μου να το ανεβάσω :)

patched σε v1.02 το game φαντάζομαι να το έχετε, γιατί έχουνε διορθώσει αρκετά πράγματα στην συμπεριφορά των αμαξιών

if you need help with that, PM me

Link to comment
Share on other sites

Κανονικότατο lap με εκκίνηση. Βασίλη πες αλεύρι, ο Γιωργάκης σε γυρεύει :hehe: Οι χρόνοι είναι από την προθέρμανση :D

Focus Stock

4614d73fd951ce5a.jpg

Focus Fully Tuned

4614d73fd94f2430.jpg

Edited by George_o/c
resize
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now