George_o/c

NFS Shift - Nordschleife Nurbugring Challenge :D

Recommended Posts

Τα ίδια settings έχουμε με την διαφορά ότι εγώ παίζω με manual gears :) Επίσης το AI Difficulty δεν έχει σημασία όπου και να το έχεις, γιατί βάζεις να κάνεις μόνος σου το Quick Race :P

Link to comment
Share on other sites

<== is installing NFS: Shift

get ready biatches :P

αν θέλετε save game πείτε μου να το ανεβάσω :)

patched σε v1.02 το game φαντάζομαι να το έχετε, γιατί έχουνε διορθώσει αρκετά πράγματα στην συμπεριφορά των αμαξιών

if you need help with that, PM me

Bill, save game θα χρειαστω εγω σιγουρα αν ειναι να σας κοντραρω και σε tier 4/full upgrades

Link to comment
Share on other sites

πως ξεκλειδώνεις τα αυτοκίνητα? μόνο 4 μου βγάζει.

ps: Το shift είναι το μόνο παιχνίδι που το stuttering είναι τόσο εμφανές, ενώ το παίζω με 100fps 1920x1200 all full φαίνεται να χάνει frames με την 295, και είναι πολύ ενοχλητικό.

Link to comment
Share on other sites

Έβγαλα τα σωθηκά μου πάλι μαμώ το στομάχι μου μαμώ... :(

Τώρα κάνω RAR & upload το save game Spirosssss

Edit:

here it is

UnRAR στον φάκελο NFS Shift @ ( My ) Documents

ωραιος Βill!!

μολις το περασα, το πηρα 10? , ελεγε Polish version αλλα το game ειναι Αγγλικο, me very happy :D:D

θα παιξω λιγο να το θυμηθω και αργοτερα θα ανεβασω κανα χρονο!!

Δεν παμε κανα Spa ομως ρε μαγκες?? Μεγαλη πιστα, αλλα δν θα παλευουμε 10 ωρες σαν το Γερμανικο

Link to comment
Share on other sites

Η "οδηγάρα" aka Σοφοκλής Ο. aka sofos1990 θα συμμετάσχει στον διαγωνισμό μας εδώ ? Αν είναι να παίξει να μας το πει να μην τρέχουμε άδικα, αφού θα μας σκίσει...

Link to comment
Share on other sites

Το save δίνεται για όποιον δεν έχει αρκετά λεφτά στο game ώστε να αγοράσει και να αναβαθμίσει τα αμάξια που θα χρησιμοποιήσουμε για τις κοντρίτσες.

Ο σκοπός του thread είναι να βάλεις screenshot ή video με τον καλύτερο σου χρόνο στην πίστα "Nordschleife" ( έτσι λέγεται κανονικά το Nurburgrung" ή και "Νίρμπουρινγκ" όπως το λένε στα Ελληνικά ) με συγκεκριμένα αμάξια και ρυθμίσεις ( αυτές που δείξαμε/είπαμε στην προηγούμενη σελίδα )

Link to comment
Share on other sites

9:12 με στοκ αμαξι στο δευτερο run! που θα παει θα το βρω..

αλλα μαλλον δν θα μπορεσω να τρεξω αλλο σημερα

ps: καμμια ιδεα γιατι οταν παω να φτιαξω Online account το dinovo αρνειται να πληκτρολογησει μεσα στα κουτια που δηλωνω email και password?? σε ολο το υπολοιπο μενου και κατα τη διαρκεια του παιχνιδιου αποκρινεται μια χαρα.

Link to comment
Share on other sites

7:52:190 το upgraded Focus ST δίχως tuning

Να βάλω την τιμονιέρα να γίνει της πό...πης ? :D

Πολύ καλός ρε. Εγώ δεν έχω πέσει κάτω από 8 ακόμα :(

Μην το παλεύεις άδικα Γιωργάκη, 8:50:750 με το stock ST και το keyboard και πάλι... 2-3 λάθη ( δεν παίζει να πετύχω ποτέ κομπλέ lap )

Video incoming.

5524d1299502511-nfs-shift-nordschleife-nurbugring-challenge-d-shift-2011-03-07-14-52-07-98.jpg

Ε σιγά σιγά σε φτάνω :D

4614d75ae8e73274.jpg

Πάντως ε, προτείνω όσοι παίζουν με πληκτρολόγιο στο experienced να βάζουν λίγο πιο ήπια settings. Με το tuned ST άπειρες φορές την ώρα που ήμουν στην είσοδο της στροφής και ήθελα λίγο φρένο, με το να έχουμε βγάλει το Anti-Lock brakes πατιόταν τέρμα το φρένο αμέσως και σε πετούσε το αυτοκίνητο...

Οπότε αν γίνεται εκτός από το SC, να έχουμε ανοιχτό και το ALB :D

Θα προσπαθήσω λίγο ακόμα αύριο και μετά ξεκινάω δοκιμές με κάνα γρηγορότερο. Βαρέθηκα το Focus :P

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now