George_o/c

NVIDIA GTX 590: Στις 22 Μαρτίου η επίσημη κυκλοφορία του dual-GF110 εκτελεστή

Recommended Posts

[NEWS_IMG=NVIDIA GTX 590: Στις 22 Μαρτίου η επίσημη κυκλοφορία του dual-GF110 εκτελεστή]http://reviews.hwbox.gr/news/nvidia.jpg[/NEWS_IMG]Το τοπίο των high-end διπύρηνων VGAs ξεκίνησε σιγά-σιγά να ξεδιαλύνει. Μετά την επίσημη κυκλοφορία της HD 6990 τρεις μέρες πριν, έρχεται η NVIDIA σήμερα και ανακοινώνει ότι στις 22 Μαρτίου θα λανσαριστεί η dual-GPU GTX 590. Θα είναι εξοπλισμένη με δύο GF110 GPUs, δύο PCI-Express 8-pin connectors, 1024 CUDA Cores, 3GB GDDR5 VRAM και δυνατότητα 3D Vision Surround θα ανταγωνιστεί στα ίσα την HD 6990, ενώ ορισμένες φήμες την θέλουν να είναι γρηγορότερη! Υπομονή, μόλις 11 μέρες έμειναν για να ξεκινήσει η επική ανοιξιάτικη μάχη.

[img_ALT=NVIDIA GTX 590: Στις 22 Μαρτίου η επίσημη κυκλοφορία του dual-GF110 εκτελεστή]

http://www.hwbox.gr/images/imagehosting/4614d7a00bb245f8.jpg[/img_ALT]

Edited by George_o/c
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον ΒΑΖΩ ΑΓΓΕΛΙΑ τις 580 200ε η μια μαζι με τα μπλοκ να φυγουν:hehe:

αυτην την καρτα θα την παρω την θελω τρελαααα:drool: βασικα θα τις παρω ηθελα να πω,γιατι μια=καμια

Link to comment
Share on other sites

2x460 θα ειναι τελικα η 590?

Ζορέ στο είπα και στο άλλο thread. Αυτή που λες εσύ με τις δύο GF104 GTX 460 GPUs είναι η custom κάρτα της EVGA, GTX 460 2Win.

Η GTX 590 θα έχει δύο GF110 GPUs, όπως εξάλλου αναφέρω και στο πρώτο post :P

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον ΒΑΖΩ ΑΓΓΕΛΙΑ τις 580 200ε η μια μαζι με τα μπλοκ να φυγουν:hehe:

Αμα τις δωσεις 200 το συζηταμε κατω απο το τραπεζι να τα βρουμε παρεα....! την μια την κλεινω απο τωρα :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Σας δέρνω και τους 2, σας παίρνω τις κάρτες από τα χέρια και δίνω και 50 ευρώ στον Γιάννη εκτός από αυτά που θα δώσετε....

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω δηλωσει πρωτεραιοτητα...! Δεν ειμαστε e-bay οποτε τα bids σας αλλου κυριοι μου..!

Μπορειτε ανετα να σκοτωθειτε για την 2η καρτα με το block! Η μια ειναι δικια μου.

Ειδαλως θα μιλησω με την Δ.Ο και θα εχουμε κακα ξεμπερδεματα..!

Φιλικα ,

Ντίνος :hehe:

Υ.Γ: Σακη , Ξερω που μενεις....

Υ.Γ 2: Σακη , συμφωνα με τα λεγομενα του Φορντ εχεις και σαπιο γονατο. Το νου σου...

Edited by ProPitsiriko$
Link to comment
Share on other sites

Τούμι εάν διαβάζεις επιβαιβέωσε το εάν δεν πάιζεις ήδη με δάυτην τα χαζοπάιχνιδά σου:hehe:

Η GTX 590 είναι dual GF110 όπως λέω μες στο νέο ;) Η dual GTX 460 είναι εντελώς διαφορετική κάρτα.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ έχω ακούσει πώς θα έιναι σαν GTX460 σε SLI.

Τούμι εάν διαβάζεις επιβαιβέωσε το εάν δεν πάιζεις ήδη με δάυτην τα χαζοπάιχνιδά σου:hehe:

καλημερες...

Βασει τελευταιων πληροφοριων θα ειναι διπλος GF110 αλλα οχι επιπεδου GTX 570(λιγοτεροι πυρηνες Cuda),ενω και οι χρονισμοι της θα ειναι κατωτεροι απο την 580.

Για οτιδηποτε νεωτερο θα επανελθω...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now