ak13ak

ΣΚΟΥΤΕΡΑΚΙ

Recommended Posts

Αν και ακούγονται ωραία χαρακτηριστικά - σκέψου το βλέμμα του τύπου με το GSXR στο φανάρι της Πανόρμου... :D

(δεν έχω άποψη επί του θέματος though...)

Link to comment
Share on other sites

Πόσο χρονών είσαι; Επειδή την πέρασα και εγώ την φάση με τα μηχανάκια πιτσιρικάς (πηγαίναμε βλέπαμε κόντρες και συζητάγαμε για κόντρες και το ένα το άλλο - έχω και videos :D) καλύτερα γίνε 16 και βγάλε δίπλα για 50άρι. Ή περίμενε μέχρι τα 18 σου να πάρεις κατευθείαν ένα πιο ανθρωπινό παπί ή κάνα Beverly 250άρι που ουδεμία σχέση έχουν με τα πενηνταράκια ;)

Μέχρι και πρόπερσυ οδηγούσα πάντως το 72άρι πειραγμένο στρογγυλοφάναρο :hehe:

4614c7ecc0910db0.jpg

Link to comment
Share on other sites

...αυτο το πράγμα δεν είναι για μια πόλη σαν την Αθήνα είναι για φάση μένω στην Κιφησιά και το έχει η μαμα για να κανει τα πρωινά ψώνια στον μανάβη τις γειτονιάς :P

...μη κάνεις το λάθος και το πάρεις γιατι και θα κλαις τα λεφτά σου και ειναι και πολύ επικινδυνο!!

με 1700? παίρνεις το καινούριο Typhoon που είναι τετράχρονο πανέμορφο πάει παντού έιναι οικονομικό και εχει μοτέρ που είναι χιλιοδοκιμασμένο και best seller!!

Link to comment
Share on other sites

Μιλησα μαζι τους και μου ειπαν οτι η τελικη του ειναι 37, αλλα ειναι δηλωμενο σαν 30, ωστε να θεωρειται ποδηλατο και να μη θελει διπλωμα, πινακιδες κλπ.

Μια χαρα νομιζω οτι ειναι για κοντινες αποστασεις.

Μαλιστα για να δω τις ταχυτητες πολης στο περιπου, εβαλα το gps να κρατα στατιστικα,ενω πηγαινα με το αμαξι(δν οδηγουσα εγω) και δεν περασε ποτε τα 40. Βεβαια δν περασα απο λεωφορους, αλλα μικρομεσαιους δρομους

Link to comment
Share on other sites

Και άμα μείνεις απο μπαταρία μετά έχει ορθοπεταλιά ε? :hehe: τι να σου πω εγώ δεν θα το έπαιρνα με τίποτα, καλύτερα κοίτα για 50c που δεν θέλει δίπλωμα.

Άμα είναι να το φορτίζεις 4-8 ώρες για να κάνεις 30 χιλιόμετρα χέσε μέσα, πάρε πατίνι ή ποδήλατο.

Link to comment
Share on other sites

Φιλη μου εχει τετοιο διπλωμα και το εβγαλε με δυο φωτογραφιες!!απλα δεν ειναι το κλασσικο απο το υπουργειο συγκοινωνιων..!

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πρώτη φορά πάντως το ακούω αυτό που λες.. όσοι φίλου μου πήραν δίπλωμα για 50άρι, έδωσαν αυτά που αναφέρθηκαν παραπάνω.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now