Recommended Posts

καλησπερες! ερωτηση sos...ισχυει οτι οι ATI δεν τα πανε καλα με bfbc2 & brink λογω drivers? στο bfbc2 πιστευω οτι φταιει το οτι ειναι παλια η δικια μου gpu...στο brink δεν ξερω...

η ΑΤΙ υποτιθεται οτι πριν κατι μερες εβγαλε ενα fixακι για τους drivers και ετσι το game θα ειναι χωρις prob, αλλα δν βρηκα κατι αλλο.

btw sorry που ελειψα, ειχα υπηρεσια απο τν παρασκευη μεχρι σημερα το πρωι

Link to comment
Share on other sites

καλησπερες!!! επιστρεφω με μια τελευταια ερωτηση, πριν τελειωσω με ολα. απο οθονη, να πας στην dell που προτεινατε η εχετε και καποια αλλη κατα νου? ευχαριστω :-)

Link to comment
Share on other sites

Εμενα με ενοχλουν και πολυ μαλιστα θα ελεγα.

Εφοσον θα ηθελα games και να λιωνω ολη μερα θα εψαχνα κατι με 2ms.

Ειναι και δελεαστικη παντος η τιμη που βρηκες.

Link to comment
Share on other sites

εχεις δει διαφορες απο 2 σε 8 ή ακομα και σε 12ms και σε ενοχλει και πολυ μάλιστα?

wtf.

πρεπει να ηταν πολυ ψευτες οι κατασκευαστες οταν εγραψαν τα νουμερα :P

Link to comment
Share on other sites

Κανει σκιες ρε συ Alex σε αποτομες αλλαγες εικονας ειδικα σε first person ειναι εντονο.Εγω τουλαχιστον το παρατηρω γιατι το ματι μου ειναι γαριδα οταν παιζω:hehe:

Mε μια sony 8ms που ειχα μετα απο κανα μισαωρο gaming ενιωθα τον εγγεφαλο μου να boiling.

Link to comment
Share on other sites

Ναι για το ghosting εννοω οτι το παρατηρω και με ενοχλει.Οχι για τα fps που ειπε ο φιλος.

Δεν το εθεσα εγω σωστα sorry.

Αμα επιρεαζε και τα fps τοτε χeσe μεσα.:P

Link to comment
Share on other sites

και παλι εδω...λοιπον, αυριο τελειωνω με τις παραγγελειες, psu δεν εβαλα...

με 6950,caviar blue 1tb, 2x4gb ram, 2500k, z68x-ud4-b3, DVD RW LG GH22NS70 22X SATA, σε ενα 932 haf advanced... ενα corsair gaming series 800w 80+ θα κανει δουλεια? μηπως δεν ειναι αρκετο?

Link to comment
Share on other sites

και θα ενοχλησω παλι...πηγα για τν u2311 και δεν την ειχε το μαγαζι...μου ειπε θα κανει παραγγελια αν θελω αλλα μου προτεινε να δω και αυτη...επισης θα την φερει σε λιγες μερεσ παλι, και μου λεει οτι συμφερει περισσοτερο Περιφερειακά & Αξεσουάρ :: Περιφερειακά Η/Υ :: Οθόνες :: LG IPS231P-BN 23" LED Monitor - E-Gate | Η πύλη στον κόσμο των υπολογιστών το e-gate την εχει 20 ευρω πιο κατω απο αυτον

Link to comment
Share on other sites

τη δευτερα που ερχεται....αυτη τη στιγμη κραταω την 6950 στα χερια μου :D

στ z68xud4 με ενα corsair a70 που πηρα, λες οι http://www.you.gr/b2c_iqshop/b2c/pd.do?pg=F28D49B88CE9104788184A1F1D956790&pa=58C85C5D74D9F14ABC3737EB9255E42B να βρισκουν κατα την εγκατασταση?

Link to comment
Share on other sites

βασικα περιμενω μεχρι τριτη πρωι γιατι παιζει να εχω τις vengeance black low profile... :-D

περιμενω να φερει το πλαισιο το κουτι και το psu και μονο οι μνημες μενουν, μετα αρχιζω να "κουμπωνω". την arctic silver να την βαλω κεντρο ή σε X μορφη? παλια...εβαζα σε X.

επισης εχω απο δωρο αυτη την οθονη.... LG M2362DP-PZ LCD TV 23'' - Όλες οι οθόνες - plaisio.gr λεει τιποτα? προχτες την ανοιξα... εχω δει μισο το twilight π ηθελε το κοριτσι... και επρεπε να κανω παρεα... σε brrip... ευχαριστημενος ειμαι... αν και δεν κοιτουσα συνεχεια. Με το ραδιο εχω λιωσει απο την ωρα που γυρισα απο το στρατοπεδο. Εχει mpeg & radio δεκτη.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε οσον αφορα το απλομα της παστας θα σου ελεγα να βαλεις AS5 ναι και να την απλωσεις με το δαχτηλο σου παντου βαζοντας πολυ πιεση.Εχει μεσα κατι σαν μεταλακια τα οποια οταν τα πιεζεις γινοντε ενα με το μεταλο του cpu.Εχω δοκιμασει ολους τους τροπους και αυτος ειναι ο καλητερος 5 βαθμοι κατω σε εμενα και μιλαμε για AS5 παντα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now