panos444

case για htpc

Recommended Posts

Brazos+nv+ubuntu+xbmc=fun :D

Κοιτα στο alternate.de εχει ζορικα μικρα και φτηνα κουτακια.

Sent from my iPhone 3GS using Tapatalk.

το alternate.de δεν εχει αγγλικα και δεν καταλαβαινω κριστο!!:P

στο υπολοιπο συστημα ναι λογικα κατεληξα..!κουτι δεν εχουν τα μουλτιραμα και θελουν ενα μηνα περιπου για να φερουν το ss που εχει ενα κατοσταρικο! θελω το κουτι να χωραει atx μητρικη και τροφοδοτικο..!

μητρικη λεω αυτη: ECS A75F-M2 (s FM1, DDR3, AMD A75 ) - Μητρικές - plaisio.gr και cpu: AMD A8 X4 3850 (s FM1, 2,9 GHz , 4 MB) - Επεξεργαστές - plaisio.gr ελπιζω το νημα να μην το βλεπει ο νορντ γιατι θα βαλω sandy!!!!:P:p:hehe:

Link to comment
Share on other sites

εγω εχω αυτο:

::: Zalman, leading the world of Quiet Computing Solutions ::: το μαυρο και ειναι βαμμενο και μεσα μαυρο :D

Δεν ειναι και το τερας εργονομιας αλλα ειναι γαιδουρι, πανεμορφο και ποιοτικοτατο!! Παντως δν πιστευω να υπαρχει Ελλαδα :(

Link to comment
Share on other sites

Τιποτα, νεκρα. Και εγω που τα κοιταγα να παρω καμμια ιδεα τι να παραγγειλω εδω, δεν ειδα τιποτα! :(

Πουλανε τα media centers εδω.

Αν και μαλλον το δικο μου θα τιναζε το budget του φιλου του Πανου στον αερα. Για οποιον ομως ενδιαφερεται για το μελλον, ειναι αρκετα καλη επιλογη.

Στο Amazon κατι γινεται αλλα τα μεταφορικα ειναι φαρμακι!

Link to comment
Share on other sites

ωραιο το κουτι του σπυρου!ποσο εχει?γιωργη δεν χωρανε τα πραγματα μεσα στο ενερμαξ..!βασικα θελω να εχει χωρο για ατχ μητρικη και ατχ τροφοδοτικο..!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now