George_o/c

Hitman Absolution aka Hitman V

Recommended Posts

Λέγανε για 2011 αλλά δεν έχει ακουστεί ακόμα πότε. Διάβασα ότι άλλαξαν την φωνή του πράκτορα 47, μλκία αυτό. Εδώ η Rockstars βρήκε την φωνή του original Max Payne, που κόλλησε η Eidos; Ακόμα ένα αρνητικό είναι ότι άλλαξαν λέει λίγο το στυλ παιχνιδιού για να το κάνουν πιο εύκολο και πιο προσιτό σε όσους δεν έχουν επαφή με Hitman Games. Ρίξτε μια ματιά στο παρακάτω video και τα related, θα δείτε ότι σχεδόν πουθενά δεν έχουμε silent assassinations. Ο τύπος απλά σκοτώνει :P

Από ότι κατάλαβα το μόνο που συμβαίνει στο Hitman 5 είναι ότι βρίσκει την Dianne. Θυμάστε στο τέλος του 4 που νομίζουν όλοι ότι είσαι νεκρός, αλλά στην πραγματικότητα η Dianne σου είχε δώσει κάτι sedative; ;) Σηκώνεσαι και τους μαμάς όλους, όμως η Dianne δεν είναι εκεί :D Anyway, αναμένουμε...

Link to comment
Share on other sites

Η κοπελια ομως μουρλια :drool::drool:.Ελπιζω να μην τη σκοτωνει αλλα να γινεται τιποτα αλλο...η να εχεις επιλογη αν θα την σκοτωσεις η θα της κανεις τιποτα αλλο πρωτα.

Link to comment
Share on other sites

Η κοπελια ομως μουρλια :drool::drool:.Ελπιζω να μην τη σκοτωνει αλλα να γινεται τιποτα αλλο...η να εχεις επιλογη αν θα την σκοτωσεις η θα της κανεις τιποτα αλλο πρωτα.

XAXAXA

τι το καναμε SIMS?!?! ;P..

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να μην μοιάζει με το Splinter Cell Conviction. Μου το 'χε φέρει ο θείος μες στον Αύγουστο, οπότε το δοκίμασα. Δεν είχε καμία σχέση με την δράση του κλασικού Splinter Cell που τερμάτισα στο PS2 το 2002, ούτε και με το Chaos Theory που έφτασα περίπου μέχρι την μέση στο PC.

Το Hitman ήταν πάντα κάτι το διαφορετικό. Ποτέ δεν θα ξεχάσω την αποστολή Anathema στο Hitman 2 (για όποιον δεν θυμάται), την δεύτερη αποστολή του Hitman Contracts που μπαίνεις σε ένα περίεργο μασκέ πάρυ σε κάτι ψυγεία-κρεατάδικα και σκοτώνεις τον Meat King

και την τελευταία του Hitman 4 που "ξυπνάς" και τα γ@μάς όλα :hehe:

http://www.youtube.com/watch?v=x1zeVYc41Wc

Edited by George_o/c
Link to comment
Share on other sites

Τελικά μοιάζει πολύ με το Splinter Cell Conviction.Τι να πω,εμένα μου αρέσει έτσι όπως είναι,ακόμα και αν δεν μοιάζει και πολύ με τα προηγούμενα στο gameplay.Έχει και barcode στο κεφάλι :P.Το16λέπτο playthrough video,μπορείτε να το δείτε παρακάτω

Και όμως,για τους Old school gamers ο τίτλος θεωρείται κατεστραμμένος.Με τα προηγούμενα standards όμως το παιχνίδι θα ήταν άπατο,μόνο για το όνομα του θα έβγαζε λίγα φράγκα.

Μακάρι να βάλουν και ένα coop σαν το Deniable Ops στο Splinter Cell Conviction.

Ανυπομονώ να το λιώσω.

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να μην μοιάζει με το Splinter Cell Conviction. Μου το 'χε φέρει ο θείος μες στον Αύγουστο, οπότε το δοκίμασα. Δεν είχε καμία σχέση με την δράση του κλασικού Splinter Cell που τερμάτισα στο PS2 το 2002, ούτε και με το Chaos Theory που έφτασα περίπου μέχρι την μέση στο PC.

Το Hitman ήταν πάντα κάτι το διαφορετικό. Ποτέ δεν θα ξεχάσω την αποστολή Anathema στο Hitman 2 (για όποιον δεν θυμάται), την δεύτερη αποστολή του Hitman Contracts που μπαίνεις σε ένα περίεργο μασκέ πάρυ σε κάτι ψυγεία-κρεατάδικα και σκοτώνεις τον Meat King

και την τελευταία του Hitman 4 που "ξυπνάς" και τα γ@μάς όλα :hehe:

http://www.youtube.com/watch?v=x1zeVYc41Wc

Τι μου θύμησες τώρα...; Ειδικά το τέλος στο Hitman 4 ήταν όλα τα λεφτά!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now