LazyGreek

Windows 7 ultimate

Recommended Posts

Μπορεί να μου πει κάποιος από που να κατεβάσω τα windows 7 ultimate τα 64bit να μου δώσει το link με sp1 μέσω rapidshare και άμα μπορώ να τα εγκάταστίσω μέσω usb? βασικά να τα περάσω σε έναν εξωτερικό σκληρό που έχω και να τα εγκαταστήσω απο εκεί?

Link to comment
Share on other sites

Φίλε geo o/c μιλάμε με αυτά που μου πόσταρες εκει πέρα μου φάγανε περιπου 3ις βασικά απο την ώρα που έκανα το ποστ! Είχα επιπλοκές πιο πολύ στην αναμονή ήμουν βασικά. Και δεν είχα διαβάση τα παρακάτω σχόλια και μετά ακουλούθησα του άλλου george και τελείωσα μέσα σε 5 λεπτά 12.55 ήτανε 1.12 κάνω το ποστ και ήδη έκανα δοκιμή στο λαπ-τοπ με boot απο usb έπιασε με έβγαλε μέσα στα windows οπότε +1 για του gerorgeman που το δοκίμασα τελευτέο! bill δεν δουλεύει το 1o link όσο για τα windows τα έκανα warez αλλά επείδη έβρισκα πολλά copyright για αυτό πόσταρα για links για να με σύγουρος thx παίδια και αύριο με το καλό άμα δεν πάθουμε καμία νήλα με το pc θα πέσει cpu-z με 8120

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια...

αυτα τα guides ειναι oldschool!!!

WinToFlash - Install Windows from usb - Laguage selection

προγραμματακι, κατεβαζεις, τρεχεις, δειχνεις που ειναι το ISO, που ειναι το USB stick, και πατας next.

το αφηνεις κανα 20λεπτο+ και οταν τελιωσει εχεισ bootable, USB με το windows ISΟ που θες!

end of story! :D

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια...

αυτα τα guides ειναι oldschool!!!

WinToFlash - Install Windows from usb - Laguage selection

προγραμματακι, κατεβαζεις, τρεχεις, δειχνεις που ειναι το ISO, που ειναι το USB stick, και πατας next.

το αφηνεις κανα 20λεπτο+ και οταν τελιωσει εχεισ bootable, USB με το windows ISΟ που θες!

end of story! :D

Εισαι σιγουρος οτι ειδες το λινκ μου?

Εχει προγραμματακι απο την ιδια τη Microsoft που κανει ακριβως αυτο. :)

Αλλα βεβαια αν καποιος εχει DVD με Windows 7 και οχι iso, απο cmd βγαζει πολυ καλυτερα ακρη. :)

Link to comment
Share on other sites

Εισαι σιγουρος οτι ειδες το λινκ μου?

Εχει προγραμματακι απο την ιδια τη Microsoft που κανει ακριβως αυτο. :)

Αλλα βεβαια αν καποιος εχει DVD με Windows 7 και οχι iso, απο cmd βγαζει πολυ καλυτερα ακρη. :)

οπ..... sorry, δεν το διαβασα ολο... ενα γρηγορο scan εκανα...

:D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now