panos444

call of duty modern warfare 3

Recommended Posts

καλησπερα! εχω μια απορια!μπορω να μπω σε μια πιστα και να παιξω εγω με εναν φιλο μου αντιπαλοι?αν ναι πως γινεται?θελουμε να μπουμε μονο οι 2μας οχι ναναι και αλλοι!:P ειναι κοζανη εκεινος,δεν ειμαστε κοντα να κανουμε λαν οπως καναμε παλια στο κολ οφ ντιουτι 2!!!:P

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω από τις ρυθμίσεις του game αν μπορείς να το κανεις, αλλα λογικά θα μπορείς να το κανεις με πρόγραμμα virtual lan σαν το Hamachi. Έχω πολλα χρόνια να ασχοληθώ με κάτι τέτοιο αλλα νομίζω πως με το Hamachi γίνεται.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω από τις ρυθμίσεις του game αν μπορείς να το κανεις, αλλα λογικά θα μπορείς να το κανεις με πρόγραμμα virtual lan σαν το Hamachi. Έχω πολλα χρόνια να ασχοληθώ με κάτι τέτοιο αλλα νομίζω πως με το Hamachi γίνεται.

[/νοοβ μοουντ ον] μιλα ελληνικα καρντια μου! :P

αν εχεις λινκ με τον τροπο που γινεται θα ηταν επιθυμητο!

[νουμπ μοουντ οφ]

Link to comment
Share on other sites

link για το προγραμμα εδω:Download Hamachi 2.1.0.124 - FileHippo.com

Επειδή έχω πολλά χρονια να το χρησιμοποιήσω καλύτερα να το ψάξεις λίγο εσύ στο internet.

Πάντως με λίγα λόγια εγκαταστεις και εσύ και ο φίλος σου (και οποιος άλλος θέλει το hamachi) και δημιουργείται ένα lan(μέσο internet).Έτσι μπορείτε να παίζεται μαζί games που θα μπορούσατε να παίζεται μονο σε lan.

Ελπίζω να κατάλαβες γτ τα είπε λίγο μπερδεμένα :P

Aμα δεν βγάλεις άκρη πες μου να το κοιτάξω εγώ :)

Link to comment
Share on other sites

εκτος απο το κοντ2 ναι εκεινο το αρχαιο κανενα αλλο δεν εχω παιξει με λαν!:P

υπαρχει δηλαδη καπου η επιλογη στο καινουριο κοντ για τοπικο λαν και μπαινουμε μεσω αυτου του προγραμματος και φαινεται σαν να εχουμε τοπικο λαν?!θα γκουγκραρω εν τω μεταξυ αλλα αν γνωριζεις φωτισε με!!:):P

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now