roulis88

Ιδεες για ηχεια.

Recommended Posts

Γεια και παλι, μηπως εχει κανενας καμια ιδεα για αγορα ηχειων? ειμαι αναμεσα στα εξης:

1. logitech z523

2. logitech z506

3. logitech x530

Τα χρησιμοποιω κυριως σε παιχνιδια και μουσικη και σπανιοτερα σε ταινιες. Με ενδιαφερει κυριως το μπασο, η ποιοτητα αναπαραγωγης και η ποιοτητα κατασκευης. Οποιαδηποτε αλλη προταση ειναι επισης καλοδεχουμενη :)

Link to comment
Share on other sites

Γεια και παλι, μηπως εχει κανενας καμια ιδεα για αγορα ηχειων? ειμαι αναμεσα στα εξης:

1. logitech z523

2. logitech z506

3. logitech x530

Τα χρησιμοποιω κυριως σε παιχνιδια και μουσικη και σπανιοτερα σε ταινιες. Με ενδιαφερει κυριως το μπασο, η ποιοτητα αναπαραγωγης και η ποιοτητα κατασκευης. Οποιαδηποτε αλλη προταση ειναι επισης καλοδεχουμενη :)

ποσα διαθετεις?!ειναι ζορικη η επιλογη των ηχειων..!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου panos, δυστυχως δεν διαθετω πολλα, βρισκω τα x530 γυρω στα 60, και τα z506 z523 γυρω στα 55 (τα z506 μεταχειρισμενα). Απλα εχω ακουσει καποια αρνητικα reviews για τα z506, αξιζει ισως να παρω τα πιο παλια x530 ή τα 523?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα πηρα τελικα πριν λιγο τα z506 μεταχειρισμενα απο φιλο που αγορασε home cinema 45ευρω, πιστευω καλο value for money και δεν μπορεσα να αντισταθω. Το θεμα παρακαλω να κλειδωσει :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now