xINTELakiasx

Απατη ΠΛΑΙΣΙΟ Β.Τ.Ο!!!!

Recommended Posts

Λοιπον επιτελους το πλαισιο μου εστειλε την κανουργια μητρικη μετα απο πολυ βασανο και εξευτελισμο της αξιοπρεπειας μου σαν ανθρωπο!!!!Τελος παντων.....

τωρα ειναι Β3 και πανετοιμη με τα ολα της :):D

Απο πελατη με χασανε παντως δια παντως....(παραδεχτηκαν οτι ηταν το αλλο το παλιο μοντελο)

ΟΙ ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ σίγουρα ότι δεν ήταν σωστό το όλο σκηνικό, ότι πιθανώς έγινε για τον α ή β λόγο, αλλά τουλάχιστον το παραδέχθηκαν, και είχες το επιθυμητό αποτέλεσμα. Θες να σου πω τώρα προσωπική περίπτωση που σε γνωστή αλυσίδα ειδών Η/Υ επιστρέφω μετά από 1 χρόνο μητρική που χάλασε των 350ευρώ(Asus P6T Deluxe OC palm Edition) και προσπάθησαν να μου πασάρουν την P6t σκέτο, των 160 ευρώ, με τη δικαιολογία ότι το προϊόν δεν υπάρχει και έχει παλιώσει? Δηλαδή, τα 350 που τους έσκασα, είχαν παλιώσει? Το ίδιο σκηνικό πήγαν να μου κάνουν μετά με 2 διπύρηνες κάρτες, και φυσικά έγινε...της Κορέας! Τελικά το δίκιο μου το βρήκα, φυσικά έγινε πίστωση στις σωστές τιμές, εφόσον τα προϊόντα δεν υπήρχαν, αλλά θέλω να σου δείξω της κουτοπονηριά του Έλληνα!

Προσωπικά από το Πλαίσιο δεν έχω κανένα παράπονο (ούτε δουλεύω εκεί, για να το υποστηρίξω, προς θεού), αλλά όποτε είχα θέμα σε hardware με service, οι άνθρωποι ήταν κύριοι με τα όλα τους, οφείλω να το παραδεχτώ. Τώρα, αν άλλαξε κάτι, δεν μπορώ να το γνωρίζω...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now