Recommended Posts

Λιγο μλκια ειναι η τελευταια δοκιμασια... οτι να΄ναι και δεν ειναι και σαφης στο τι δεν φαινεται... και δεν ειναι κατι που πρεπει να το ψαξεις αλλα που πρεπει να καθεσαι να διαβαζεις ποστ ενος μηνα και ....

Link to comment
Share on other sites

Λιγο μλκια ειναι η τελευταια δοκιμασια... οτι να΄ναι και δεν ειναι και σαφης στο τι δεν φαινεται... και δεν ειναι κατι που πρεπει να το ψαξεις αλλα που πρεπει να καθεσαι να διαβαζεις ποστ ενος μηνα και ....

Τι ακριβώς δεν είναι σαφές; :)

Link to comment
Share on other sites

θέλω να κάνω 2 ερωτήσεις

1)με πιο χρώμα είναι Newsposters? (είμαι new ;p )

2) μπορούμε να δούμε κάπου τους Newsposters?

Υ.σ έχει κανείς το τηλ τις Αγγελικής Νικολούλη?

Άνεργη αυτή λεφτά θα θέλει πόσα λέτε να μου ζητήσει?? ;P.. ;P.. ;P..

Link to comment
Share on other sites

1) Επειδή η δοκιμασία αυτή είναι δύσκολη, όσοι βρουν 3 εικόνες παίρνουν 1 συμμετοχή, ενώ όσοι βρουν ΟΛΕΣ τις εικόνες παίρνουν 2 συμμετοχές!

2) Οι newsposters είναι με το μωβ χρώμα :)

Τα αναφέρω στο post της δοκιμασίας τα παραπάνω, διαβάστε το προσεχτικά. Τα έχω και με bold size 3 για να φαίνονται.

http://www.hwbox.gr/hwbox-xmas-contest-2011/14448-magic-search-6i-dokimasia-hi-my-name.html

Link to comment
Share on other sites

Χριστουγεννιάτικες εικόνες φαντάζομαι δέντρα και λαμπάκια και όχι μνήμες και cpu ε? Τις εικόνες αυτές τις έχει κάνει post μόνο ο newsposter ή και άλλα άτομα της ομάδας διαχείρησης?

Link to comment
Share on other sites

Μπορούμε να μάθουμε αν όλοι οι newsposters έχουν ανεβάσει εικόνα;

Τα στοιχεία που έχουμε δώσει και το χρονικό περιθώριο είναι υπεραρκετά για να τις βρείτε όλες.

Link to comment
Share on other sites

Με μωβακι ειμαστε οι newsposters :)
1) Επειδή η δοκιμασία αυτή είναι δύσκολη, όσοι βρουν 3 εικόνες παίρνουν 1 συμμετοχή, ενώ όσοι βρουν ΟΛΕΣ τις εικόνες παίρνουν 2 συμμετοχές!

2) Οι newsposters είναι με το μωβ χρώμα :)

Ειναι η ωρα των βρυκολακων...:P

Επειδη ειμαι μεγαλος ανθρωπος και δεν βλεπω καλα... ποσοι ειναι οι newsposters?:D

stealth

Link to comment
Share on other sites

ονοματα δε λεμε ,οικογενειες δε θιγουμε!!! :D

Νope οικογενειες δεν θιγουμε, ομως ολα τα αλλα τα λεμε με το ονομα τους γιατι πιστευω οτι εχουμε μαθει να ειμαστε ειλικρινεις ο ενας απεναντι στον αλλον... τι εχουμε να κρυψουμε αλλωστε?.:)

stealth

Link to comment
Share on other sites

μια τελευταια ερωτηση...να φανταστω παιζει να μη βρουμε τπτ απο καποιον ετσι?απο εναν συγκεκριμενο newposter κανενα γραμμα :)

edit : ειμαι μεγαλος τελικα :P

Link to comment
Share on other sites

Επειδη ειμαι μεγαλος ανθρωπος και δεν βλεπω καλα... ποσοι ειναι οι newsposters?:D

Bρε εσεις κρατικο μυστικο ειναι και δεν μας λετε ποσοι ειναι οι newsposters?:P

stealth

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now