Fladramon

αν έχει σκοπό να αγοράσει κανείς παιχνίδι από ΕΑ

Recommended Posts

Αν έχει σκοπό να αγοράσει κανείς παιχνίδι από ΕΑ, downloadable περιεχόμενο πχ Battlefield 3 κτλ μου χουν δώσει οι supporters της ΕΑ όταν τους μιλούσα δύο κουπόνια για -20% έκπτωση, όποιος θέλει ας ρίξει ένα pm. Δωρεάν εννοείται.

Κάπου για κανα 10ημερο ακόμα ισχύουν (μου είπαν 30 μέρες από τη συνομιλία μας). 20% δεν είναι και λίγο. Μου τα δωσαν επειδή τους βρήκα το λόγο των crash/cdt :)...:)...:)...

Eγώ για πολύ καιρό θα παίζω battlefield 3 και 2143 όταν κάποτε βγει, δεν νομίζω να αγοράσω τίποτα άλλο για το επόμενο έτος.

Θα το γραφα στις αγγελίες αλλά νομίζω επιτρέπουν μόνο σε όσους έχουν κάνει 50+ μηνύματα από κάθε χρήστη :$..

Link to comment
Share on other sites

[αντιγραφή]

Τονίζω αυτό που θα πω ήταν λύση σε μένα.

Εκνευρισμένος για 1 βδομάδα, δοκίμασα όσα μου είπαν οι supporters (μιλάμε για ώρες συνομιλιών με αμέρικα) και τζίφος, 30gb κατέβασα (2 φορές re-installation) ούτε πάλι, έκανα ότι έλεγε ο κάθε κομπογιανίτης στα ξένα φόρουμ kai καρα-τεμάχισα την registry. Μέχρι που έκλεισα τη ρύθμιση UPNP (universal plug n play) για τα games την έχουν οι ρυθμίσεις των router/modem. Από κατασκευαστή πολλά μόντεμ την έχουν ανοιχτή, επειδή είναι κάτι καλό, αλλά μετά το τελευταίο Update για κάποιον λόγο (δε μας νοιάζει ποιος ) δε μπορούσα να στεριώσω πίστα, ούτε στα low ούτε στα high. Κλείνοντας το έπαιξα σαν άνθρωπος με τις ώρες, όλα high, ΑΤΙ κάρτα, AMD όπως εσύ. Μπορώ να κάνω 25+ kills σε γύρο δίχως να ανησυχώ για crash και ότι θα χάσω τα μετάλλια.

Τονίζω αυτό ήταν λύση σε μένα

Σου αναφέρω τέλος τα όσα μου είπαν στις συνεδρίες με τους ψυχιάτρους εεε τους supporters της ΕΑ αν δε βρίσκεις ακόμα άκρη.

-low upload speed

-windows temp folder πρέπει να διαγραφούν όλα μέσα του αφού κλείσεις όλες τις εφαρμογές του υπολογιστή

-origin settings απενεργοποίησε το να δουλεύει in-game

-επανεγκατάσταση το παιχνιδιού λόγο μη σωστής αναβάθμισης patch

-αλλαγή σε άλλο περιηγητή (εγώ με mozilla firefox δεν έχω ποτέ πρόβλημα)

-θερμοκρασίες cpu, gpu, τροφοδοτικό watt και drivers ανανεωμένοι

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now